Zdjecie Publikacja 43787 Tydzien.net.pl

Planujesz remont? Dodaj ogłoszenie za darmo i sprzedaj stare meble!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Remont w mieszkaniu zwykle wiąże się nie tylko z malowaniem ścian, ale także wymianą przynajmniej części umeblowania i wyposażenia. O ile zakup nowych mebli należy raczej do przyjemnych zadań, nieco trudniejsze może być pozbycie się starych. Jeśli są jeszcze w dobrym stanie i nadają się do użytku, najlepszym wyjściem będzie sprzedaż. Zobacz, jak wystawić ogłoszenie w sieci za darmo i sprzedać stare meble czy wyposażenie!

W sieci można znaleźć ogłoszenia zarówno z prawie nowymi meblami, jak i wyposażeniem, któremu bliżej już do antyku. Zarówno jedna, jak i druga kategoria cieszy się sporą rzeszą zwolenników, którzy szukają wyposażenia do swojego mieszkania, domku letniskowego lub innego miejsca. Dlaczego warto sprzedać używane meble i akcesoria? Jak to zrobić bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule!

Meble i akcesoria – darmowe ogłoszenia w sieci


Berdychowski Kwiecien2 2024

Aby sprzedać używane przedmioty o większym gabarycie, najłatwiej jest dodać ogłoszenie w sieci. To prosty sposób, aby szybko dotrzeć do dużej grupy potencjalnych klientów. Możesz ogłosić się w social mediach, ale warto skorzystać także z portali ogłoszeniowych, odwiedzanych każdego dnia przez tysiące kupujących. Niektóre z tych portali, na przykład serwis bazos.pl, pozwalają dodawać darmowe ogłoszenia. Dzięki temu nie musisz ponosić dodatkowych opłat, aby pozbyć się starego wyposażenia przed remontem. Dodaj ogłoszenie za darmo i ciesz się dodatkowymi funduszami na zakup nowych mebli lub dodatków!

Jak dodać darmowe ogłoszenie bez rejestracji w serwisie?

Dodawanie ogłoszenia w serwisie bazos.pl jest niezwykle proste. Cały proces jest bardzo intuicyjny i nieskomplikowany, a co więcej, portal oferuje darmowe ogłoszenia bez rejestracji. To oznacza, że nie musisz zakładać konta, podawać swojego adresu e-mail czy pamiętać hasła. Wystarczy wybrać kategorię, zapoznać się i wyrazić zgodę na warunki korzystania z usług portalu bazos.pl, a następnie podać swój numer telefonu. Nie musi to być numer zgodny z numerem podanym w ogłoszeniu. Nie zostanie on też nigdzie opublikowany. Służy jedynie darmowej weryfikacji – na ten numer otrzymasz wiadomość SMS z kodem, który uprawni Cię, by wystawić bezpłatne ogłoszenia.

Darmowe ogłoszenia – czy to bezpieczny sposób na sprzedaż nieruchomości? Sprawdź!

Bezpłatne ogłoszenia – co możesz sprzedać?

Co możesz wystawić w darmowych ogłoszeniach w kategorii Meble? Mogą to być nie tylko sofy, fotele, szafy czy komody, ale także:

 • stoły, stoliki i krzesła;
 • dywany i wykładziny;
 • lampy i oświetlenie;
 • meble dziecięce;
 • meble ogrodowe;
 • meble łazienkowe;
 • łóżka i meble do sypialni;
 • meblościanki;
 • drzwi i bramy;
 • akcesoria (np. lustra, obrazy, dekoracje);
 • biblioteki, regały;
 • inne meble i wyposażenie wnętrz.

Dodając darmowe ogłoszenie bez rejestracji, pamiętaj, aby zrobić dokładne zdjęcia oferowanych przedmiotów oraz umieścić wyczerpujący opis. W przypadku mebli najlepiej od razu podać wymiary i preferowany sposób odbioru.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]