441945361 3588592528030588 3735828972433702077 N
W sobotę 2 czerwca na śremskim rynku odbyła się konferencja prasowa Anny Bryłki. Obecni byli na niej również Dorota Spalony, Maciej Jóźwiak i sympatycy Konfederacji. Fot: S. Witasiak.
  • Home
  • Aktualności
  • Kandydaci Konfederacji odwiedzili Śrem w ramach trasy Anny Bryłki

Kandydaci Konfederacji odwiedzili Śrem w ramach trasy Anny Bryłki

Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
0
+1
6
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

Kampania do Parlamentu Europejskiego zbliża się do końca. Kandydaci odwiedzają kolejne regiony Wielkopolski i zabiegają o głosy mieszkańców. Również w naszym mieście możemy ich spotkać. Do tej pory informowaliśmy o wizycie kandydatki Lewicy Joanny Scheuring-Wielgus, Bartłomieja Wróblewskiego kandydującego z listy Prawa i Sprawiedliwości oraz Krzysztofa Hetmana z Trzeciej Drogi. W niedzielę 2 czerwca nasze miasto odwiedzili kandydaci Konfederacji: Anna Bryłka (liderka listy Konfederacji w Wielkopolsce), Dorota Spalony (numer 5 na liście) i Maciej Jóźwiak (pozycja 10).


Berdychowski Kwiecien2 2024

W niedzielę 2 czerwca na śremskim rynku odbyła się konferencja prasowa kandydatów Konfederacji do Parlamentu Europejskiego. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 11:00. Oprócz Anny Bryłki, Doroty Spalony i Macieja Jóźwiaka w wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele mediów oraz lokalni działacze i sympatycy Konfederacji.

Dlaczego Konfederacja startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

Jak sami przedstawiciele Konfederacji podkreślają m.in. w swoich materiałach wyborczych, Konfederacja zamierza wprowadzić do Brukseli ludzi, którzy zawalczą o polskie interesy i będą reprezentować naród. Konfederacja w trakcie kampanii zaprezentowała również swoją ,,Piątkę Konfederacji do Europarlamentu”.

  1. Powstrzymanie Europejskiego Zielonego Ładu,
  2. Zatrzymanie napływu nielegalnych imigrantów,
  3. Sprzeciw wobec waluty euro oraz wycofaniu gotówki z obiegu,
  4. Zablokowanie unijnych podatków,
  5. Sprzeciw wobec zmiany traktatów.
Piątka Konfederacji do Europarlamentu

Zostaw komentarz