1 (4)
Do 16 czerwca 2024 roku trwa akcja charytatywna ,,Wiosna na sportowo''
  • Home
  • Aktualności
  • Do 16 czerwca 2024 roku trwa akcja charytatywna ,,Wiosna na sportowo”. Cel to zebranie środków dla wdów i sierot po poległych policjantach

Do 16 czerwca 2024 roku trwa akcja charytatywna ,,Wiosna na sportowo”. Cel to zebranie środków dla wdów i sierot po poległych policjantach

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Akcja ,,Wiosna na sportowo” to inicjatywa, która łączy aktywność fizyczną z pomocą społeczną. Ma na celu wspomóc Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Uczestnicy mają za zadanie w dowolnym miejscu i czasie, przez co najmniej 30 minut, angażować się w aktywność fizyczną, dokumentując swoje wysiłki. Może to być jazda na rowerze, bieg, jazda na rolkach, pływanie, spływ kajakiem czy zwykły spacer. Dokumentację można prowadzić poprzez zdjęcia lub odnotowanie w aplikacjach, które liczą czas i kilometry pokonanego dystansu. Akcja trwa od 15 maja do 16 czerwca 2024 r. do godziny 23.59.

Rejestracja odbywa się online na stronie www.zapisyonline.pl. Minimalna opłata startowa wynosi 35 zł, z możliwością złożenia wyższej donacji. Akcja ta nie tylko przyczynia się do poprawy kondycji uczestników, ale także buduje poczucie wspólnoty i solidarności społecznej. Szczegóły dotyczące zasad i rejestracji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Zostaw komentarz