435112919 299625519846598 3292342018034652288 N
W Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Józefa Wybickiego odbyło się zakończenie roku dla maturzystów. Fot: S.Witasiak.

Maturzyści z śremskiego LO żegnają się ze szkołą

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

26 kwietnia 2024 roku był wyjątkowym dniem dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Wybickiego w Śremie. Tego dnia maturzyści odebrali świadectwa ukończenia szkoły i oficjalnie pożegnali się z murami liceum. Uroczystość odbyła się w auli szkoły, gdzie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Uroczystość odbyła się w auli szkolnej, gdzie zgromadzili się maturzyści, ich rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście. Dyrektor szkoły, Piotr Mulkowski, wygłosił przemówienie, w którym podsumował miniony rok szkolny i życzył maturzystom powodzenia na egzaminach maturalnych. W tym roku maturę w śremskim liceum będą zdawali absolwenci z pięciu klas: 4A, 4B, 4C, 4D i 4E.

Nie zabrakło wzruszających momentów!

Zarówno dyrekcja szkoły jak i pojedynczy nauczyciele postanowili podziękować tym uczniom, których obecność w szkolnych murach najbardziej odznaczyła się. Były to osoby, które reprezentowały szkołę w różnego rodzaju konkursach oraz dyscyplinach sportowych, a także osoby zaangażowane w wolontariat, samorząd uczniowski, czy też w sposób artystyczny w trakcie różnego rodzaju eventów szkolnych. Następnie maturzyści dziękowali nauczycielom za trud włożony w ich edukację, a rodzicom za wsparcie i opiekę. Wyrazili również wdzięczność kolegom i koleżankom z klas za wspólnie spędzone lata.Absolwenci otrzymali świadectwa, róże i inne upominki

Maturzyści odebrali świadectwa maturalne oraz wyróżnienia za osiągnięcia w nauce i innych dziedzinach. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. laureaci olimpiad przedmiotowych, sportowcy i wolontariusze. Absolwenci oprócz świadectw otrzymali również róże. Część z nich otrzymała także różne gadżety związane ze szkołą np. kubki oraz nagrody książkowe.

Maturzyści z LO w Śremie stają teraz przed ważnym wyzwaniem, jakim są egzaminy maturalne. Trzymamy za nich kciuki i życzymy im powodzenia! Uczeń, który osiągnie najlepszy wynik na maturze, otrzyma tytuł “Maturzysty roku 2024” i zostanie zaproszony na rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego.

Zostaw komentarz