Oświadczenie KWW Grzegorza Wiśniewskiego
KWW Grzegorza Wiśniewskiego wydało oświadczenie w sprawie kontrowersyjnych ulotek.
  • Home
  • Aktualności
  • KWW Grzegorza Wiśniewskiego wydał oświadczenie w sprawie kontrowersyjnych ulotek

KWW Grzegorza Wiśniewskiego wydał oświadczenie w sprawie kontrowersyjnych ulotek

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W skrzynkach mieszkańców naszej gminy podobnie jak przed I turą wyborów samorządowych zaczęły pojawiać się kontrowersyjne ulotki. Tym razem przedstawiają one wizerunek pana Piotra Śledzia oraz urzędującego burmistrza. Oświadczenie w tej sprawie wydał Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Wiśniewskiego.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Oświadczenie KWW Grzegorza Wiśniewskiego

Szanowni Państwo, od wczesnych godzin porannych jesteśmy celem bezprecedensowego ataku i próby powiązania naszego komitetu i kandydującego na urząd burmistrza kandydata z działaniem jednego z lokalnych deweloperów, który ponownie próbuje wpłynąć w ten sposób na przebieg kampanii wyborczej. Podobnie jak poprzednio, stanowczo potępiamy tego typu próby wpływania na opinię publiczną. Wszelkie próby powiązania powyższego działania z naszym komitetem bądź z osobą kandydata na urząd burmistrza są manipulacją i mają charakter pomówienia, jednocześnie służą zdyskredytowaniu naszego kandydata. Oświadczamy, że KWW Grzegorza Wiśniewskiego wykorzysta wszelkie dostępne prawem możliwości aby bronić swojego dobrego imienia. Oczekujemy z uwagą na efekty działań, o których podjęciu w tej sprawie informował kontrkandydat, którego dotyczy działanie lokalnego dewelopera.

Oświadczenie KWW Grzegorza Wiśniewskiego

Wcześniejsze oświadczenia Zenona Jahnsa oraz Adama Lewandowskiego

Przed I turą wyborów swoje oświadczenia wydali również Zenon Jahns i Adam Lewandowski. Starosta w swoim oświadczeniu jako winowajcę wskazał Piotra Śledzia, a pojawiające się ulotki i banery nazwał zemstą dewelopera. Natomiast urzędujący burmistrz w swoim oświadczeniu nazwał prowadzone działania brudną kampanią.

Zostaw komentarz