Razem dla Malwiny - Walczymy z rakiem piersi!
Razem dla Malwiny - Walczymy z rakiem piersi!

Razem dla Malwiny – Walczymy z rakiem piersi!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

Malwina, mieszkańka gminy Śrem, dotychczasowa szczęśliwa żona i matka czwórki dzieci, nagle stanęła w obliczu trudnej diagnozy – rak złośliwy piersi inwazyjny G3. Dla kobiety, która jeszcze niedawno pełna energii angażowała się w pracę, spędzała czas z rodziną i przyjaciółmi, życie nagle zmieniło bieg.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Diagnoza wyznaczyła Malwinie nie tylko walkę z chorobą, ale także konieczność podjęcia kosztownego leczenia. Standardowe procedury medyczne sugerowane przez lekarzy, takie jak usunięcie obu piersi i jajników oraz chemioterapia, wymagają nie tylko odwagi, ale również wsparcia finansowego.

Razem dla Malwiny – LICYTACJE! Walczymy z rakiem piersi!

Michalina, siostra Malwiny, zwraca się z gorącą prośbą o pomoc. Zebrane środki mają pokryć koszty leczenia, dojazdów do szpitala, leków oraz specjalistycznych plastrów po pierwszej operacji. Sytuacja finansowa rodziny i samej Malwiny uniemożliwia samodzielne pokrycie tych wydatków.Witam serdecznie jestem Michalina chciala bym po części opisać historie mojej siostry Malwiny która jest mieszkanka gminy Śrem obecnie mieszka w Gaju do tej pory była zdrową szczęśliwą żoną, mama 4 dzieci  kochaną siostrą ciocią jeszcze miesiąc temu jej życie wyglądało inaczej była usmiechnieta pełna energi zawsze pomocna dla innych chodziła do pracy, spędzała aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi Dwa dni przed świętami Bożego Narodzenia 2023 otrzymała okrutna diagnozę-rak złośliwy piersi inwazyjny G3.Od lekarzy usłyszała o standardowej w takim wypadku leczenia usunięcia obu piersi i jajników oraz hemioterapie.Zwracam się do Was z gorąca prośba o wsparcie finansowe,aby pomóc Malwinie w tym trudnym czasie.Zbieramy na praktycznie większość potrzebnych rzeczy na dojazdy do szpitala bo ma dość daleko na leki które już ma przepisywane napewno na różne balsamy kremy pielęgnację po chemi rechabilitacje. Za nie całe pół roku czeka ja pierwsza operacja usunięcia piersi po której będzie musiała mieć specjalistyczne plastry które są bardzo drogie. Jest bardzo ciezko prosic obcych ludzi o pomoc ale naprawde ani my rodzina ani Malwina nie jest w stanie sprostac by samemu uzbierac taka duza kwote.Każda wpłata przyczyni się do zabezpieczenia środków na leczenie siostry  która może przynieś szanse by mogła godnie leczyć się i pokonać  chorobe .Zapraszam do dołączenia do mojej zbiórki i dzielenia się ta informacja z innymi.Z góry dziękuję za okazane wsparcie ❤️

Za każdą wpłatę bardzo dziękuję.🫶 Siostra Michalina 

Choć ciężko jest prosić o pomoc obcych ludzi, każda wpłata jest krokiem w kierunku zapewnienia Malwinie godziwego leczenia i walki z chorobą. Wsparcie społeczności może przynieść nadzieję i ułatwić Malwinie pokonanie tej trudnej drogi.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Capchem Cup 2024 w remie

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]