1d1fe195 095c 4a16 99b1 83e2494f19c3
W Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie odbyła się gra miejska z jajem/ fot. R. Pawliński
  • Home
  • Aktualności
  • Pierwszy quest ,,W Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich 1918 – 1919” rozwiązany!

Pierwszy quest ,,W Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich 1918 – 1919” rozwiązany!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W sobotę (6 kwietnia) odbyła się gra miejska z jajem. Uczestnicy rozwiązali pierwszy quest z serii ,,#zielonomi w Śremie”. Tym razem pogoda dopisała.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Wydarzenie ,,gra miejska z jajem” choć po Wielkanocy to należała do bardzo udanych imprez. Poprzednio, zabawa miała odbyć się 23 marca, lecz z powodu złych warunków atmosferycznych w tym dniu została przełożona o dwa tygodnie. Trzeba przyznać, że to była dobra decyzja gdyż w sobotę (6 kwietnia) było bardzo słonecznie i pogodnie na zewnątrz.

Do udziału w zabawie zachęcała Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości wraz z Śremskim Ośrodkiem Kultury. Gra miejska z jajem odbyła się w Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie. Uczestnicy rozwiązali pierwszy quest z serii ,,zielonomi w Śremie”. Zmierzyli się z różnymi zadaniami, przeszli przez punkty animacyjne, a ich zadaniem było zdobycie kompletu naklejek i rozwiązanie questu.

Do udziału w grze zgłosiło się 21 drużyn. Długość trasy questu to ok. 1, 3 km, a przewidywany czas jego rozwiązania to 1 godzina. Uczestnicy prócz rozwiązania questu wzięli udział w pięciu przygotowanych konkurencjach związanych z Wielkanocą. Po ukończonych zadaniach i rozwiązaniu questu na wszystkich czekał słodki poczęstunek wśród natury i świeżego powietrza. Ponadto drużyny otrzymały pudło jajek.

Zostaw komentarz