Smiertelny Wypadek Zamenhofa Srem 1
Samochód zatrzymał się kilka metrów za przejściem dla pieszych / fot. M. Czubak
  • Home
  • Aktualności
  • Śmierć na „zebrze” w Śremie. 38-letni kierowca zatrzymany

Śmierć na „zebrze” w Śremie. 38-letni kierowca zatrzymany

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
16
+1
2
+1
3

85-letni pieszy zginął na przejściu dla pieszych na ul. Zamenhofa w Śremie. Sprawca śmiertelnego potrącenia, 38-letni kierujący, został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań.


Berdychowski Kwiecien2 2024

To już dziś druga tragiczna informacja, jaką mamy naszym Czytelnikom do przekazania. Nie żyje senior, mieszkaniec Śremu, który przed południem, został potrącony na oznakowanym przejściu dla pieszych. Lekarz śremskiego szpitala przegrali walkę o jego życie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu wypadku wynika, że kierujący samochodem Ford Galaxy, 38-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, jadąc ulicą Zamenhofa, z kierunku ul. Powstańców Wlkp. w stronę ul. Grunwaldzkiej, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił prawidłowo przechodzącego 85-letniego mieszkańca powiatu śremskiego. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł.

– podaje podinsp. Ewa Kasińska, oficer prasowy KPP w Śremie.

Ciało poszkodowanego na polecenie prokuratury zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.38-letni kierowca, który śmiertelnie potrącił seniora, był trzeźwy. Niemniej decyzją prokuratora mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna pozostaje do dyspozycji organów ścigania.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym 38-latkowi grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności.

2 Comments Text
  • Może by tak poprawić namalowane i wytarte pasy na przejściach dla pieszych , których prawie nie widać na drogach

  • Zostaw komentarz