||||

32. finał WOŚP w Śremie oficjalnie za nami. To była rekordowa zbiórka

32 Finał WoŚp Śrem Podsumowanie (15)
Rekordowe granie w Śremie! Sztab podał konkretną liczbę / fot. M. Czubak
Co o tym sądzisz?
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Coś się zaczyna i coś się kończy. Oficjalnie w Śremie podsumowano 32. finał WOŚP. Śremski sztab podał również zebraną podczas zbiórki kwotę.


VW_Berdychowski_400_150(1)

W sali śremskiej spółdzielni mieszkaniowej oficjalnie podsumowano orkiestrowe granie. Jak się okazało, było to iście rekordowe granie, bo zebrano więcej, niż się spodziewano.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Grzegorz Pawlak, szef śremskiego sztabu, zaprosił wszystkich wolontariuszy, którzy kwestowali na ulicach Śremu i Brodnicy (w Brodnicy kwestował śremski sztab WOŚP – dop. red.), by osobiście im podziękować za zaangażowanie i swój wkład w rekordowy wynik. Tegoroczny finał był faktycznie rekordowy – zebrano ponad 319 tys. zł! Taką kwotą śremski sztab zasilił całą orkiestrową skarbonkę.Podczas sobotniego wydarzenia nie mogło zabraknąć tych wszystkich, którzy mieli czynny i często zakulisowy wkład w finał. Im również podziękowano za działania na rzecz WOŚP.

Na zakończenie spotkania każdy z wolontariuszy otrzymał imienne podziękowanie za kwestę oraz drobny upominek. Na pamiątkę tego wydarzenia mógł także zabrać ze sobą swoją puszkę, do której 28 stycznia zbierane były środki finansowe.

Wielu Śremian zaangażowało się w 32. finał WOŚP! Fotorelacja cz. I

Jeden komentarz

Zostaw komentarz