||

Studniówkowy czas trwa. Relacja ze studniówki i połowinek KCEK

Messenger Creation F4fc2a7a 81f3 4180 Ae64 Fd82da743699
Prezentujemy trzecią część relacji ze studniówki KCEK. Fot: W. Kaptur
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W sobotę 3 lutego odbyła się studniówka klas czwartych liceum wchodzącego w skład Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury im. św. Jana Pawła II w Śremie. Dodatkowo była ona połączona z połowinkami klas drugich liceum. Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z tego wydarzenia!


VW_Berdychowski_400_150(1)

Koniec stycznia i początek lutego to tradycyjnie w kalendarzach szkół średnich okres studniówkowy. Przyszli maturzyści i maturzystki na około 100 dni przed maturą spotykają się na wspólnej imprezie po której najczęściej rozpoczynają się ostateczne przygotowania do egzaminu dojrzałości. Nie inaczej było w przypadku ,,śremskiego katolika”, chociaż w tym przypadku oprócz nauczycieli, przedstawicieli rodziców i partnerów oraz partnerek przyszłym maturzystom towarzyszyli uczniowie klas drugich, którzy w tym czasie mieli swoje połowinki.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Na początku odbyły się tradycyjne formalności

Nim rozpoczął się ciepły posiłek, a po nim zabawa do białego rana, to tradycyjnie trzeba było rozpocząć od przemów. Jako pierwszy głos zabrał dyrektor Zespołu Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II – Kacper Knyspel. W swoim przemówieniu nawiązał do zbliżającego się trudnego czasu egzaminów i jednych z najważniejszych decyzji życiowych. Życzył wszystkim powodzenia oraz zapewnił o wsparciu ze strony nauczycieli i pracowników szkoły. Powiedział również, że w ,,katoliku” uczniowie wiedzą o tym, że wszystkie ważne sprawy mogą zawierzyć Bogu i przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i swoich patronów mogą zwracać się z prośbami o łaskę. Następnie głos zabrała pani Jolanta Mikołajczak – przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców. Po tych wystąpienia pan dyrektor Kacper Knyspel otworzył imprezę słowami: ,,Poloneza czas zacząć!”.Polonez z Zespole Szkół Katolickich

Impreza trwała aż do rana!

Po przerwie na ciepły posiłek uczniowie ruszyli na parkiet. Można było zaobserwować wiele wspaniałych kreacji. Za muzykę odpowiadał DJ Ricken. Do tego pięknie przystrojone wnętrza równie pięknej, wręcz pałacowej sali i bogate menu. Czego więcej potrzeba do dobrej studniówkowej zabawy?

Zachęcamy do zapoznania się z już trzecią galerią zdjęć od nas, a także z tymi wcześniejszymi.

Zostaw komentarz