||||

Akcja kryminalnych w Śremie. Zatrzymano dwie osoby

Policjantka przytrzymuje za rękę aresztowanego mężczyznę
fot. ilustrujące/archiwum policji
Co o tym sądzisz?
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Śremska policja, w ścisłej współpracy z policjantami z patrolówki, skutecznie zatrzymała dwóch poszukiwanych, którzy unikali odbycia kar pozbawienia wolności. Zdarzenia te miały miejsce w minionym tygodniu w Śremie.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Policjanci, specjalizujący się w poszukiwaniach osób, błyskawicznie zareagowali na listy gończe wydane przez sąd w grudniu 2023 roku, co doprowadziło do skutecznych działań zatrzymujących obu mężczyzn.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

W pierwszym przypadku, w czwartek, 4 stycznia, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego oraz patrolówki skonfrontowali się z 39-letnim mieszkańcem Śremu, skazanym przez sąd za włamanie. Mężczyzna, ignorując nakazy sądu, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W grudniu 2023 roku sąd wydał za nim list gończy, a policjanci szybko podjęli kroki w celu jego zatrzymania. Teraz skazany odbywa swoją 6-miesięczną karę pozbawienia wolności w więzieniu.Jest areszt dla zabójcy z Łazarza. Zbysław C. aresztowany na 3 miesiące

W drugim przypadku, w miniony wtorek, 2 stycznia, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Książ Wlkp. Mężczyzna ten został skazany za uszkodzenie mienia i również nie stawił się do aresztu w celu odbycia zasądzonej kary. Po zatrzymaniu okazało się, że 23-latek zdecydował się uiścić grzywnę, aby uniknąć odbywania kary w więzieniu. Mężczyzna został zwolniony do miejsca zamieszkania.

Zostaw komentarz