||

Mikołaj zaskoczył śremskie Kinderki

Kinderki Mikołaj (2)
fot. M. Czubak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Piątek dla przedszkolaków z Kinderków był wyjątkowy, gdyż swoją obecnością zaszczycił ich sam Mikołaj! Maleńkie przedszkolaki przeżyły niezapomnianą chwilę, kiedy do sali wkraczał on sam wraz ze swoim wielkim workiem pełnym tajemniczych prezentów.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Mikołaj spotkał się z grupą przedszkolaków, które z niecierpliwością czekały na tego wyjątkowego gościa. Z uśmiechem na twarzy, dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę, a potem odważnie odpowiadały na pytania dotyczące swojego zachowania. Wspaniałą atmosferę dopełniło zbijanie piątek lub żółwików z Mikołajem, co dostarczyło wszystkim mnóstwo radości i śmiechu.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Niestety, nie wszystkie maluchy przyjęły wizytę Mikołaja z równym entuzjazmem. Część z nich, być może delikatnie niegrzecznych w domu, obawiała się ewentualnej kary w postaci rózgi. Kilkoro z podopiecznych Kinderków nawet rozpłakało się, jednakże opiekunowie zdołali je pocieszyć i przekonać, że Mikołaj przynosi prezenty dla wszystkich dzieci.Po emocjonujących spotkaniach wszyscy uczestnicy usiedli razem przy jednym stole, by skosztować pyszne, domowe wypieki. To było magiczne chwile. Atmosfera była pełna radości i wspólnego świątecznego ducha.

Zostaw komentarz