|

Książkowe marzenia się spełnią. Gdzie? W ksiąskiej bibliotece!

white and brown book on brown woven surface
fot. Pexels
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W duchu świątecznego entuzjazmu i radości, biblioteka w Książu Wielkopolskim ogłasza specjalną akcję, która już trwa! W ramach tej wyjątkowej inicjatywy, czytelnicy mają szansę spełnić swoje marzenia książkowe. Jak to działa? Prosto i magicznie!


VW_Berdychowski_400_150(1)

Krok 1: Znajdź swoją wymarzoną książkę

Wiemy, że każdy czytelnik ma swoje ulubione tytuły, na które marzy. To właśnie one mogą teraz stać się rzeczywistością! Przeszukaj swoją duszę literacką i wybierz książki, które zawsze chciałeś przeczytać.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Krok 2: Zapisz tytuły na magicznej karteczce

Teraz czas na wzięcie karteczki i zapisanie na niej tytułów książek, które chcesz mieć na swojej półce. Nie ma ograniczeń! Mogą to być bestsellery, klasyki, nowości czy nawet te, o których mało kto słyszał – ważne, że są dla Ciebie istotne.Krok 3: Wrzuć do magicznej skrzynki w bibliotece

Następnie udaj się do naszej biblioteki i poszukaj magicznej skrzynki, która czeka na spełnienie czytelniczych marzeń. Wrzuć do niej swoją wypełnioną karteczkę z tytułami książek, które chciałbyś znaleźć na swojej półce.

Książkowe Marzenia Biblioteka Publiczna Książ Wlkp
fot. Biblioteka Publiczna w Książu Wlkp.

Krok 4: Czekaj na Nowy Rok z pełnymi rękami książek!

A teraz najważniejsze – ciesz się świętami wraz z oczekiwaniem na Nowy Rok, który przyniesie ze sobą spełnienie Twoich czytelniczych życzeń! Nasza biblioteka zrobi wszystko, aby zrealizować te marzenia i dostarczyć Ci wybrane przez Ciebie książki.

To naprawdę proste – wymarzone książki na Twojej półce mogą być bliżej, niż myślisz! Spełnij swoje czytelnicze pragnienia, dołączając do naszej świątecznej akcji. Szukaj w bibliotece karteczek do wypełnienia i wprowadź trochę magii literatury do swojego życia!

Zostaw komentarz