|||

Najwyższa Izba Kontroli prześwietla policję w Śremie. Czego szukają kontrolerzy NIK?

Lempaszak i Jądrzak w mundurach
Komenda w Śremie, którą kierują S. Jądrzak (z prawej) i D. Lempaszak (z lewej) znalazła się pod lupą kontrolerów NIK. Potwierdził p.o. rzecznika prasowego Najwyższej Izby Kontroli / fot. arch. red. (D. Górna)
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Najwyższa Izba Kontroli (NIK) podjęła się kontroli w Komendzie Powiatowej Policji w Śremie, co potwierdziły oficjalne źródła.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Czynności kontrolne są obecnie w trakcie realizacji, a ich rezultaty nie zostały jeszcze upublicznione. Brak jest także informacji odnośnie daty, w jakiej spodziewane jest ogłoszenie wyników.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Cały proces kontroli, wraz z programem przeprowadzanych działań kontrolnych oraz wszelkimi ustaleniami, podlega obecnie tajemnicy kontrolerskiej. Oznacza to, że szczegóły dotyczące przebiegu kontroli nie są dostępne publicznie do czasu opublikowania oficjalnego raportu.Kontrola NIK w jednostkach publicznych, takich jak Komenda Powiatowa Policji, jest standardową procedurą mającą na celu zapewnienie przejrzystości i efektywności działania instytucji. Kontrola ta obejmuje różne obszary, w tym zarządzanie finansowe, przestrzeganie procedur, oraz ogólną jakość działań podejmowanych przez kontrolowaną jednostkę.

Chcesz wiedzieć więcej? Cały artykuł przeczytasz w najświeższym papierowym wydaniu Tygodnia Ziemi Śremskiej. Twój jedyny i ulubiony tygodnik może także kupić w formie e-wydania dostępnego w naszej zakładce „sklep”.

Zostaw komentarz