|

Wraz z nowym partnerem 21-letnia śremianka okradła byłego

Policyjny radiowóz
fot. ilustrująca / arch. policja.pl

Z zemsty czy po prostu wykorzystała okazję? Tego tak naprawdę się nie dowiemy, wiemy natomiast co zaszło 21 sierpnia w jednym z garaży w Śremie. Doszło tam do kradzieży z włamaniem. Złodzieje już są w rękach policji. Wiemy też, jak para tłumaczyła policji swoje zachowanie.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Wszystko zaczęło się 21 sierpnia tego roku, kiedy to śremska policja otrzymała zgłoszenie o włamaniu do garażu w Śremie. Sprawę natychmiast przejęli funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Od samego początku ich podejrzenia skierowały się na byłą partnerkę poszkodowanego, która mogła posiadać klucz do bramy garażowej jeszcze z czasów, gdy domniemana złodziejka i okradziony byli razem. Trop ten okazał się trafny.

21-letnia mieszkanka gminy Śrem oraz jej 31-letni partner dokonali włamania do garażu, korzystając z drugiego oryginalnego klucza do bramy. W wyniku tego przestępstwa wynieśli głośniki samochodowe, kolumny głośnikowe, akumulator i felgi aluminiowe. Policjanci odnaleźli cztery skradzione głośniki samochodowe w samochodzie 31-latka. Przy użyciu oryginalnego klucza do bramy garażowej, który znaleźli przy 21-latce, zwrócono te przedmioty poszkodowanemu.Obydwie osoby zatrzymane usłyszały zarzuty. Twierdzili, że ich działania miały charakter żartu, ale to nie usprawiedliwia popełnionego przestępstwa. Policja także zabezpieczyła samochód osobowy, który należał do 31-latka, jako część przyszłych kar. Obecnie sprawa jest w trakcie postępowania, a sprawcy oczekują na sądowe rozstrzygnięcie.

Zostaw komentarz