||

Prince Summer Festival 2023 – Niezapomniana noc muzyki klubowej w Książu

Prince-Summer-Festival-2023-123
Wydarzenie odbyło się w ksiąskim amfiteatrze i przyciągnęło rzesze fanów muzyki elektronicznej/fot. D. Górna

Za nami najgorętsza impreza klubowa roku – Prince Summer Festival 2023. Wydarzenie odbyło się w ksiąskim amfiteatrze i przyciągnęło rzesze fanów muzyki elektronicznej. Impreza trwała do białego rana.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Prince Summer Festival 2023 to już legenda. W sobotni wieczór, 15 lipca ksiąski amfiteatr wypełnił się po brzegi. Do Książa zjechali miłośnicy muzyki klubowej z całej Wielkopolski. Przyciągnęły ich fantastyczna atmosfera, ulubiona muzyka i znani DJ-e.

Prince Summer Festival 2023: Gorąca noc klubowej muzyki i niezapomniane występy DJ-ów w Książu

Bramy zostały otwarte przed godz. 19.00. Na dworze panował upał, lecz pierwsi miłośnicy muzyki klubowej już czekali na najgorętszą imprezę klubową roku. O 19.00 za konsoletą stanął Nitek. Następnie publiczność rozgrzewał Barthez Brain, a po nim DBL. O 22.00 amfiteatr był już pełen. Swój set rozpoczął Bounce Inc. Atmosfera sięgnęła zenitu, gdy na scenie pojawił się Hazel. Po nim zagrali Killer, Cometa, Insane i Iroon. Impreza trwała do białego rana.

Kolejny raz ksiąską publiczność rozgrzewały również zjawiskowe tancerki z Insomnia – Katowice. Organizatorami Prince Summer Festival są Centrum Kultury Książ Wlkp. oraz DJ Cometa, czyli Mateusz Kluczyński, który kilka lat temu wymyślił formułę festiwalu i do dziś pracuje nad jej profesjonalną realizacją.

Wszystko wskazuje na to, że kolejny Prince Summer Festival już za rok!

Zostaw komentarz