|

Poliklinika w Śremie już otwarta!

Img 0851
Fot. Dominika Górna
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

W weekend miało miejsce wydarzenie sezonu. Bo tak możemy nazwać otwarcie najnowocześniejszego centrum medycyny estetycznej w regionie. Poliklinika Śrem, mieszcząca się na ul. Święcickiego 1/H84 w Śremie to unikatowe miejsce pozwalające w sposób kompleksowy zadbać o swoją urodę i zdrowie.


Berdychowski Wv

Poliklinika Śrem składa się z trzech elementów: centrum medycyny estetycznej, lekarskich gabinetów specjalistycznych i ginekologii (w tym ginekologii estetycznej).


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

W przypadku wspomnianej ginekologii duży nacisk będzie kładziony na opiekę kobiet w ciąży – potraktowaliśmy to kompleksowo za pomocą współpracy na poziomie ginekologów i pediatrów, by nasze pacjentki nie tylko czuły się zaopiekowane podczas ciąży, ale również po urodzeniu swoich maluszków mogły przychodzić na badania kontrolne, bilanse, szczepienia swoich pociech

mówi dr Krzysztof Wachal, właściciel Polikliniki.

Gabinety będą doskonale wyposażone, a sale podzielone w taki sposób, by Panie w ciąży nie musiały korzystać ze wspólnej poczekalni z np. pacjentami, którzy przyszli po poradę ze swoim dzieckiem.

Na tle konkurencji wyróżnia nas to, że nie oszczędzaliśmy na przestrzeniach. Chcieliśmy, żeby odwiedzający nas Pacjenci czuli się komfortowo, bo wiemy, że intymna atmosfera wpłynie pozytywnie na odczucia z wizyty

dodaje.

Od poniedziałku możemy zapisywać się na wszystkie zabiegi i usługi znajdujące się w ofercie Polikliniki.

Wśród naszego sprzętu znajduje się urządzenie do analizy przestrzennej twarzy. To urządzenie to prawdziwa perełka w skali kraju.  To wsparcie dla lekarza pod kątem analizy różnych zmian na twarzy, które później mogą być poddane zabiegom. To nie tylko pozwala na optymalne dobranie środków, czy zabiegów odpowiednich dla danego rodzaju skóry/ zmian, ale też możemy monitorować późniejsze efekty naszych prac.

System, który Poliklinika wprowadza dla swoich Pacjentów to najnowocześniejsze sprzęty w Europie. Mało, który szpital wojewódzki ma takie sprzęty, jakimi może poszczycić się śremska placówka. Do tej pory medycyna estetyczna działa na zasadzie intuicyjności lekarzy wykonujących zabiegi, Poliklinika chce to zmienić i wprowadza kompetentny system analizy, dzięki któremu minimalizuje ryzyko błędu praktycznie do zera.

Gabinety nie są stworzone przez ludzi biznesu. Tworzyli je lekarze, myśląc od samego początku na jakich sprzętach chcielibyśmy pracować, jakie sprzęty mogłyby nam ułatwić pracę. Jestem przekonany, że docenią to również odwiedzające nas osoby. Wszystkie Pacjentki i wszyscy Pacjenci mogą umawiać się na wizyty telefonicznie lub osobiście. W najbliższym czasie zostanie uruchomiona rejestracja internetowa, by móc w pełni otworzyć się na naszych pacjentów.

kończy właściciel placówki.

Zostaw komentarz