|

Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Spinningowym

Mistrzostwa Polski W Wedkarskie Spinningowym 70
fot. D. Górna/W dniach 9-11 czerwca w Śremie odbywały się Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Spinningowym
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W dniach 9-11 czerwca w Śremie odbywały się Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Spinningowym. W zawodach udział wzięło 30 zawodników z całej Polski.


Berdychowski Wv

W Spinningowych Brzegowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski, które w minionym tygodniu odbywały się w Śremie nad Wartą, udział wzięło 30 najlepszych zawodników z całej Polski. Zawody zostały rozegrane w trzech 6 godzinnych turach. Przede wszystkim liczyła się najdłuższa ryba.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Tytuł Spinningowego Mistrza Polski wywalczył Łukasz Wójtowicz. Kolejne miejsca na podium zdobyli – Kacper Kuczyński i Jan Dudek. Najdłuższy szczupak mierzył 54 cm, a okoń 26,9 cm. Sędzią głównym zawodów był Tadeusz Potasiński.

W tym miejscu warto wspomnieć, że Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Poznaniu, na zlecenie Zarządu Głównego PZW, organizuje w dniach 30.06 – 02.07 Zawody Rzutowe zaliczane do Pucharu Polski o Puchar Burmistrza Śremu. W zawodach mogą uczestniczyć członkowie Polskiego Związku Wędkarskiego z opłaconą składką członkowską na 2023 r. Zawody zostaną rozegrane na 4 rzutniach. Więcej informacji na stronie poznan.pzw.org.pl.

Zostaw komentarz