|

Rodzinny Piknik Rowerowy ze Śremskim Sportem

Rodzinny Piknik Rowerowy ze Śremskim Sportem
Rodzinny Piknik Rowerowy ze Śremskim Sportem

Śremski Sport zaprasza do udziału w Rodzinnym Pikniku Rowerowym, który zaplanowano na sobotę, 29 kwietnia. Partnerem tego wydarzenia jest gmina Śrem.

VW_Berdychowski_400_150(1)

Start rodzinnego rajdu rowerowego odbędzie się sprzed obiektu sportowego przy ul. Staszica 1a o godzinie 10.30. Przygotowana trasa, dedykowana rodzinom z dziećmi, przewiduje pokonanie około 7-10 kilometrowego odcinka. Trasa poprowadzi z dala od ruchu ulicznego. Tempo będzie dostosowane do najwolniejszego uczestnika.

Opcja dla wytrwałych

Śremski Sport przygotuje także opcję dla bardziej wytrwałych. Będzie to trasa bardziej wymagająca. Do pokonania będzie około 30-35 kilometrów. Start również sprzed obiektu sportowego przy ul. Staszica 1a, o godzinie 9.00.

Trzecią możliwością z kolei jest rajd indywidualny, gdzie każdy z uczestników pokonuje trasę własną. Jednak co ważne, meta wszystkich rajdów będzie znajdowała się w amfiteatrze nad jeziorem Grzymisławskim – informują organizatorzy

Piknik w amfiteatrze

O godzinie 12.00, w amfiteatrze na plaży miejskiej w Śremie, rozpocznie się piknik z konkurencjami sportowymi dla rodzin oraz ciepłym poczęstunkiem dla każdego zgłoszonego uczestnika.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest zapis poprzez e-mail na adres: bok@sremskisport.pl lub telefonicznie – 61 22 28 683.

Akcja współfinansowana jest z budżetu gminy Śrem.

Zostaw komentarz