Prezent na Komunię nawiązujący do wydarzeń biblijnych – czy to dobry pomysł?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Złoty naszyjnik z krzyżykiem symbolicznym prezentem na Komunię


Berdychowski Wv

Krzyż ma bardzo istotne znaczenie w kulturze chrześcijaństwa. Nawiązuje do męki Chrystusa, jaką ten przeszedł, by zbawić wszystkich ludzi. Podobno każdemu z nas przypada swoisty krzyż, który niesiemy przez całe życie – mogą być to bolesne wydarzenia, porażki, potknięcia czy dokuczający rówieśnicy. Prezentując dziecku złoty naszyjnik, mamy szansę przekazać mu wiedzę i zapewnić, że nawet w najgorszych chwilach jest ono objęte łaską Boga. Sklep Murrano dodatkowo oferuje ozdobienie wnętrza pudełka złotą tabliczką z dowolnym grawerem – może być to cytat z „Biblii” lub osobiste życzenia, jakie kierujemy w stronę dziecka.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Prezent na Komunię – ilustrowane opowieści biblijne

„Biblia” pełna jest fascynujących opowieści, z którymi można zapoznać dziecko. Począwszy od historii stworzenia świata i pierwszych ludzi, przez narodziny Dzieciątka Jezus, aż po drogę do Emaus. To znakomity prezent na Komunię dla mola książkowego. Ilustracje znajdujące się praktycznie na każdej stronie pobudzają wyobraźnię, zachęcając do poznawania dalszych losów bohaterów biblijnych, których dzieje przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Twarda oprawa i tytuł sugerujący, że opowieści są dedykowane dziecku przystępującego do sakramentu czyni prezent wyjątkowym.
  Czym zajmują się agencje zatrudnienia?

Kryształowe serce z zegarkiem – prezent na Komunię dla chłopca i dziewczynki

Nie wiesz, jaki uniwersalny prezent na Komunię podarować dziecku? Z pomocą znowu przychodzi oferta sklepu Murrano, w której znajdziemy kryształowe serce. Ozdoba świetnie sprawdzi się jako pamiątka, zwłaszcza ze względu na fakt, że na powierzchni serca wygrawerować można datę przyjęcia przez dziecko sakramentu, jego imię i nazwisko, a także zamieścić życzenia z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Solidna statuetka z wykonanym techniką laserową grawerem to idealny prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Na pewno ozdobi niejedną szafkę, przypominając o tym wielkim dniu. Dlaczego akurat serce? Subtelnie nawiązuje do wydarzeń w biblii, kiedy Chrystus oddał życie za to, by zbawić wszystkich ludzi.

Prezent na Komunię z motywem biblijnym. Zobacz, dlaczego warto się na taki zdecydować

Wydarzenie takie jak Pierwsza Komunia Święta jest inne niż wszystkie. Dodatkowo znacząco odbiega od standardowych imprez wyprawianych chociażby z okazji urodzin. Między innymi z tego powodu warto podarować dziecku prezent, który choć częściowo nawiązuje do idei, jaką niesie samo nabożeństwo. Prezent powinien mieć w tym przypadku znaczenie symboliczne – na szczęście dziś mamy ogromne pole możliwości w tym temacie.