Image

Kościan Fight Night za nami!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Pierwszy z nich Wiktor Walerowicz wystąpił na gali w formule boksu olimpijskiego. Boksując 3 rundy po 2 minuty, na pełnym dystansie walki przegrał niestety swój pojedynek – ustępując na punkty zawodnikowi z Poznania.

Gratulacje dla chłopaków, przede wszystkim dla Wiktora za walkę – natomiast jeszcze dużo pracy przed nim aby dojść poziomu jaki sobie założyliśmy – powiedział po walce na gorąco Krzysztof Lewandowski z Warty.Drugim reprezentantem śremskiej ekipy był trener, który tym razem wystąpił w roli zawodnika – Kamil Duszyński. Kamil prowadzi zajęcia z Kickboxingu w Strefa Walki Śremski Sport i w tej formule stoczył zwycięski pojedynek na sobotniej gali.

Wygrana jednogłośnie na punkty w dobrym stylu z zawodnikiem gospodarzy zrobiła wrażenie na kibicach – szczególnie tych ze Śremu, których na trybunach było ponad 100!

To nie koniec bokserskich emocji. Już wkrótce Wojciech Porwit wystąpi na kolejnej gali w Środzie Wielkopolskiej. Night of champion odbędzie się 22 kwietnia 2023 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej.