Drużynowe Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików w pływaniu

W zawodach udział wzięło ponad 250 pływaków z 16 klubów. Śrem reprezentowali: Igor Andrzejczak Igor, Oliwia Banicka, Amelia Bartkowiak, Antoni Korneluk, Ada Łabutka, Zuzanna Michalska, Maja Mikoś, Aleksandra Nowak, Jakub Słoma, Kacper Skałecki, Maja Zięba.

Już chyba tradycyjnie to styl motylkowy przyniósł najwięcej radości naszym kibicom. Złoto w kategorii 12 latków i złoto w kategorii 13 latków w tym stylu na dystansie 100 m zdobyły Aleksandra Nowak i Zuzanna Michalska. Ponadto czwarte miejsce w starszej grupie zdobyła Oliwia Banicka. W drugim dniu imprezy kolejny raz z dobrej strony pokazała się Aleksandra Nowak. Tym razem w stylu grzbietowym sięgnęła po brąz na 100m.

2b53fb0e 7fa1 4c78 b3b3 5df688e52106
Obserwuj nas w Google News