|||

BMW wbiło się w hondę

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kilka minut po godzinie 10 służby ratownicze z terenu powiatu śremskiego oraz policja otrzymały informację o wypadku, jaki miał miejsce na prostym odcinku drogi wojewódzkiej 434, konkretnie na wysokości Eurocash.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

W zderzeniu udział brały dwa pojazdy osobowe: honda oraz BMW. Za kierownicą pierwszego znajdował się mieszkaniec powiatu śremskiego, z kolei samochodem BMW jechał kierujący z powiatu gostyńskiego. To właśnie on został uznany za sprawcę poniedziałkowego zdarzenia drogowego.

Z ustaleń policji wynika, że kierowca BMW nie zachował należytej odległości pomiędzy poprzedzającymi pojazdami i z impetem wbił się w znajdującą się przed nim hondę. Siła zderzenia praktycznie zdemolowała przód auta niemieckiego producenta. Zdecydowanie lepiej ze stłuczki wyszła honda. Oba pojazd jednak z drogi musiały być usunięte prze pomoce drogowe.

Do zdarzenia wezwano również karetkę pogotowia. Medycy po zbadaniu osób biorących udział w stłuczce otrzymali od nich odmowy hospitalizacji – nikomu nic się nie stało.

W związku z tym policjanci śremskiej drogówki na miejscu rozliczyli sprawcę kolizji. Kierowca BMW został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł.