Image
 • Home
 • Aktualności
 • Znów można korzystać z kompleksu boisk sportowych ORLIK w Brodnicy

Znów można korzystać z kompleksu boisk sportowych ORLIK w Brodnicy

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Urząd gminy w Brodnicy informuje o możliwości korzystania z kompleksu boisk sportowych ORLIK. Przypomnijmy, że administratorem obiektu jest Waldemar Makowski – tel. 508 305 731.

Co ważne, gmina nie zapewnia obecności animatora lub osoby organizującej zajęcia na Orliku. – Korzystanie z obiektu odbywa się na własną odpowiedzialność – przypomina urząd.Z kompleksu boisk sportowych codziennie w godz. 16.00 – 20.00 korzystać mogą:

 1. kluby i sekcje sportowe pod nadzorem trenera;
 2. grupy zorganizowane;
 3. zakłady pracy, instytucje i organizacje;
 4. osoby fizyczne – uwaga! dzieci do lat 7 mogą przebywać na terenie boisk ORLIK wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich.

– Grupy zorganizowane proszone są o rezerwację boiska z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem – rezerwacji prosimy dokonywać telefonicznie u administratora obiektu – podpowiadają urzędnicy.

Korzystający z obiektu Orlik zobowiązani są do:

 1. Posiadania odpowiedniego stroju i obuwia sportowego.
 2. Przestrzegania zasad bezpieczeństwa przy korzystaniu z urządzeń sportowych i korzystania z nich zgodnie z instrukcją użytkowania widniejącą na urządzeniu.
 3. Utrzymania porządku i czystości na całym obiekcie.
 4. Podporządkowania się poleceniom osób odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie obiektu.

Za wszelkie uszkodzenia sprzętu, urządzeń na boisku odpowiada materialnie osoba, która wyrządziła szkodę lub jej prawni opiekunowie.

Korzystający z obiektu są zobowiązani do zastosowania się do aktualnie obowiązujących zasad związanych ze zwalczaniem i przeciwdziałaniem COVID-19.