Image
  • Home
  • Brodnica
  • 31. Finał WOŚP. Oj dzieje się, dzieje w Brodnicy!

31. Finał WOŚP. Oj dzieje się, dzieje w Brodnicy!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała również w Brodnicy. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, tak i tym razem bazą wypadową dla wolontariuszy kwestujących na ulicach gminy, jak i swoistym “centrum dowodzenia”, gdzie dzieją się wspaniałe oraz magiczne rzeczy, była brodnicka podstawówka.

To tam, w Szkole Podstawowej im. Hymnu Narodowego w Brodnicy działy się i dzieją się wyjątkowe rzeczy. Cały czas trwa sprzedaż gadżetów oraz fantów – nie tylko orkiestrowych – które zasilą kasę śremskiego sztabu WOŚP. Są gry i zabawy, artystyczne pokazy tych mniejszych oraz większych, a także dorosłych.

Są również dostępne wspaniałe brodnickie wypieki, które cieszą się sporą popularnością. Naturalnie, jeśli gra WOŚP, to gra wspólnie ze strażakami. Ci miejscowi z OSP Brodnica prowadzą zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a więc jak cała orkiestrowa brać – pomagają!

Właśnie w tym momencie, a więc równo o godzinie 18.00 na brodnickiej orkiestrowej scenie występują zespoły ZODIAC, a następnie PROROCK. W trakcie koncertów odbywać się będą licytacje na żywo.

Finał, jak zwykle – światełko do nieba – zaplanowany został na godzinę 20.00.

Gorąco zapraszamy!

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]