|

Zaproszenie na finał WOŚP w Książu Wlkp.

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

– Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy w najbliższą niedzielę na ksiąski rynek, gdzie o godz. 17.00 rozpocznie się wielki muzyczno-taneczny orkiestrowy finał, zwieńczony światełkiem do nieba! Tych atrakcji będzie znacznie więcej – zapewniają organizatorzy.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Już od samego rana na ksiąskich ulicach pojawią się wolontariusze z puszkami. Natomiast wielki finał zaplanowano na godzinę 17.00 na ksiąskim rynku. Wówczas na scenie zaprezentują się: grajki-śpiewajki, orkiestra dęta, mażoretki, ognisko muzyczne i przedszkolaki. Do wspólnej zabawy zaproszą również DJ Cometa oraz DJ Nitek. Oczywiście nie zabraknie tradycyjnych licytacji gadżetów WOŚP. Ponadto wydarzeniu towarzyszyć będą: kiermasz książki, stoiska KGW i DKMS oraz loteria fantowa, klub robótek ręcznych czy ścianka do zdjęć.

Tego dnia warto również zajrzeć do Zaborowa. Na wspólne orkiestrowe granie, a także smakołyki, pokaz strażacki i animacje dla dzieci zapraszają: KGW Zaborowo, OSP oraz sołtys wraz z radą sołecką. Z kolei w ogrodzie żłobka „Radosny Maluch” w Książu odbędą się jasełka i żywa szopka. Początek o godzinie 16.00.

Natomiast miłośnicy zimnych kąpieli mogą dołączyć do kulturalnego morsowania dla WOŚP w Jarosławkach (godz. 10.00). O godzinie 20.00 „Światełko do nieba” zakończy 31. Finał WOŚP.

  Pijacki rajd zakończony dachowaniem pod Książem Wielkopolskim
Fot. CK Książ Wlkp.