Image

Zaproszenie na 12. bieg – Policz się z cukrzycą

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Na to wydarzenie zapraszają Stowarzyszenie Runner’s Power oraz Śremska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka Mała przy wsparciu Wielkopolskiego Centrum Fizjoterapii oraz firmy Nieruchomości Enigma.

Już po raz dwunasty organizujemy w Śremie bieg „Policz się z cukrzycą”. Nazwa biegu nawiązuje do programu „Policz się z cukrzycą” prowadzonego przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to niezwykłe wydarzenie happeningowe promujące zdrowy tryb życia oraz odżywiania. Jednak przede wszystkim jest to wyraz solidarności Polaków z osobami chorymi na cukrzycę – przypominają organizatorzy wydarzenia


Berdychowski Kwiecien2 2024

W biegu udział wziąć może każdy – dorosły, dziecko, a nawet całe rodziny. – W tym przypadku liczy się nie tyle wynik, co sam udział. Nie nagradzamy najszybszych biegaczy, lecz wyróżniamy upominkami najlepiej przebranych uczestników – zapewniają organizatorzy.

Długość trasy wyniesie około 2,4 km. Start i meta biegu będą zlokalizowane na terenie Parku Ekologicznego im. W. Puchalskiego w Śremie. Start zaplanowano na godz. 14.30. Poprzedzi go wspólna rozgrzewka. Zapisy prowadzone będą w biurze zawodów od godz. 12.30 do 14.15. Co ważne, w przypadku osób niepełnoletnich zgodę na udział w biegu musi wyrazić rodzic lub opiekun prawny.

fot. materiał organizatora

Dla pierwszych zapisanych 240 uczestników (biegaczy, miłośników nordic walking oraz spacerów z pieskiem) organizatorzy gwarantują numery startowe oraz pamiątkowe medale.

Opłata startowa – pobierana przy rejestracji w biurze zawodów – to datek minimum 20,00 zł, który trafi bezpośrednio do puszki WOŚP.

Regulamin wydarzenia, oświadczenia oraz zgodę rodziców można pobrać ze strony internetowej – runnerspower.pl/wośp.

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]