Image
  • Home
  • Galerie zdjęć
  • Jechał do ojca. Nie dojechał – drogę motocykliście zajechał samochód osobowy

Jechał do ojca. Nie dojechał – drogę motocykliście zajechał samochód osobowy

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jedna osoba została ranna w wypadku, jaki wydarzył się 31 grudnia około godziny 14.30 na skrzyżowaniu ul. Chełmońskiego oraz al. Solidarności. W zderzeniu udział brały samochód osobowy oraz motocykl.

Dobre warunki drogowe i temperatura w okolicy 15 stopni Celsjusza sprawiła, że na ulicach pojawili się motocykliści. Jeden z nich miał dziś nieprzyjemność uczestniczyć w wypadku drogowym, a konkretnie w zderzeniu z samochodem osobowym.

Zderzenie, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic nie było potężne, ale wystarczyło, by kierujący jednośladem mieszkaniec gminy Śrem z obrażeniami ciała – najprawdopodobniej złamaniami kości – został zabrany karetką pogotowia do szpitala.

Kobiecie, która kierowała samochodem osobowym, nie stało się nic. Oboje byli trzeźwi.

Policjanci pracujący na miejscu przedstawili najbardziej prawdopodobny przebieg wypadku.

Kierująca samochodem osobowym wymusiła na motocykliście pierwszeństwo przejazdu.

Kierujący jednośladem, który wybrał się motocyklem do ojca, by złożyć mu imieninowe życzenia, poruszał się al. Solidarności prosto, w kierunku ul. Sikorskiego. Z ul. Chełmońskiego wyjechał samochód osobowy. Kierująca nim kobieta, również mieszkanka gminy Śrem, wyjechała wprost przed nadjeżdżającego z jej lewej strony motocyklistę.