Image

Zapowiada się fantastyczna „Promenada jak za dawnych lat”

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Biblioteka Publiczna w Śremie, przy wsparciu Śremskiego Ośrodka Kultury, Muzeum Śremskiego oraz gminy Śrem zaprasza na tegoroczną odsłonę „Promenady jak za dawnych lat”. Imprezę zaplanowano na niedzielę, 25 września. Tematem przewodnim będzie fantastyka. A co znajdzie się w programie?

Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji w tematyce szeroko rozumianej fantastyki. Rękodzieło artystyczne, fantastyczne smaki, muzyka, teatr, pokaz iluzjonistyczny, komiksy, gry bitewne fantasy, gry planszowe i wiele innych atrakcji! Koniecznie musicie przyjść do nas, by zobaczyć, posmakować i posłuchać świat nie w pełni rzeczywisty… – zaprasza Anna Laska-Szmyt, dyrektor śremskiej biblioteki


Berdychowski Kwiecien2 2024

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00 barwnym przemarszem Promenadą. Następnie w muzealnym amfiteatrze nastąpi oficjalne otwarcie imprezy. Zagra Orkiestra Dęta Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego w Śremie.

W harmonogramie zaplanowano także pokaz iluzjonistyczny, spektakl dla dzieci oraz warsztaty dla najmłodszych. Każdy uczestnik będzie miał okazję zwiedzić aktualne wystawy prezentowane w muzeum oraz spróbować pyszności przygotowanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich. Szczegóły na poniższym plakacie.

fot. materiał organizatora