Image

Planujesz zakup odkurzacza bezprzewodowego? Sprawdź, jaki wybrać!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Wybrane modele, tj. odkurzacze samojezdne czy też roboty sprzątające, nie wymagają nawet udziału człowieka. Nic dziwnego, że odkurzacze automatyczne kuszą. Sprawdziliśmy, w jaki model warto zainwestować!

Odkurzacze bezprzewodowe — ranking


Berdychowski Kwiecien2 2024

Na rankingrobotow.pl znajdziesz najlepsze odkurzacze bezprzewodowe ranking w swoich kategoriach, tj. odkurzacz ręczny, odkurzacz pionowy oraz odkurzacz samojezdny. Ranking obejmuje wyłącznie najlepsze modele z najlepszych, a więc po jednym zwycięzcy w każdej kategorii. Nie musisz przebijać się przez dziesiątki modeli i porównywać ich parametrów! Zachęcamy do sprawdzenia, które odkurzacze bezprzewodowe cieszą się obecnie największą popularnością.

Odkurzacz bezprzewodowy — jaki wybrać?

Odkurzacze bezprzewodowe mają wiele zalet. Przede wszystkim nie trzeba rozwijać przewodów i przełączać się pomiędzy pokojami w trakcie odkurzania, jak w przypadku tradycyjnych odkurzaczy. Są w pełni gotowe do pracy od razu po wyjęciu lub wyjechaniu ze stacji ładującej. To rozwiązanie szczególnie korzystne w domach, w których mieszkają małe dzieci, zwierzęta lub w przypadku osób z bólami kręgosłupa, innymi ograniczeniami ruchowymi czy w podeszłym wieku.

Z grona odkurzaczy bezprzewodowych na uwagę zasługują samojezdne odkurzacze (inaczej roboty sprzątające), ponieważ nie wymagają zaangażowania człowieka w czasie sprzątania. Wystarczy je uruchomić za pomocą pilota lub aplikacji. Wybrane modele doskonale radzą sobie z zapamiętywaniem map pomieszczeń, mają dużą moc ssącą i mogą całkowicie zastąpić sprzątanie podłóg. Taki odkurzacz sam wyjeżdża ze stacji ładującej, sprząta podłogi, a po zakończeniu (lub przy niskim poziomie naładowania akumulatora) sam wraca do stacji. Świetnie sprawdza się zarówno na dużych, jak i małych powierzchniach. Można go używać i w domach, i w mieszkaniach.

Jaki bezprzewodowy odkurzacz samojezdny jest najlepszy? Ranking

Według rankingu najlepszym samojezdnym odkurzaczem bezprzewodowym jest iRobot Roomba 697. Identyfikuje on samodzielnie najbardziej zabrudzone obszary w domu i koncentruje na nich swoją pracę. Świetnie sprząta wzdłuż ścian i w narożnikach, a dzięki niewielkiej wysokości wjeżdża także pod meble: komody, łóżka czy sofy, skutecznie pozbywając się kurzu i roztoczy w całym mieszkaniu. Ma trójstopniowy system sprzątania i świetnie sprawdza się także w przypadku czyszczenia sierści zwierząt.

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]