Image

Nie wygrali, ale Zwierzakobus i tak do nich trafił

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

„Kochani! Niestety nie udało nam się zdobyć zwierzakobusa, ale jesteśmy bardzo wdzięczni za każdy oddany na nas głos. Zwycięzcom gratulujemy, przegranym możemy powiedzieć jedno: za rok znowu walczymy i wtedy ktoś z nas wygra samochód. Broni nie składamy, walczymy dalej o lepsze jutro każdego zwierzaka! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarowujecie, za Wasze serca – tak w grudniu dziękowali pracownicy schroniska.

Dziś, po ponad pół roku od tamtych wydarzeń pracownicy i wolontariusze są w zupełnie innym nastroju.

„Zdobyliśmy zwierzakobusa! Sami nie możemy uwierzyć w nasze szczęście‼ Tylko dzięki Wam udało nam się go zdobyć! Pewnie zastanawiacie się jak to się stało. Otóż organizacja, która zajęła VI. miejsce w konkursie „Zdobądź Zwierzakobusa” ze względów prawnych, nie mogła dopełnić formalności niezbędnych do odbioru Zwierzakobusa. W związku z tym Zwierzakobusa otrzymaliśmy my, jako kolejna fundacja w konkursie! Dziękujemy każdemu z Was, bo tylko dzięki Waszej pomocy udało się go zdobyć. Kochani to wszystko dzięki Wam!! Walczyliśmy do samego końca i ta walka się opłaciła!! Dziękujemy Wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze maile, telefony, smsy. Wszystkim naszym wolontariuszom, którzy czynnie uczestniczyli w akcji zbierania głosów. Zawsze powtarzamy, że w kupie siła i teraz to udowodniliśmy! Tacy przyjaciele jak Wy to skarb!” – napisali pełni radości w mediach społecznościowych.

Entuzjazm gajowy udzielił się również Fundacji Ratuejmy Zwierzaki, która jest organizatorem całego przedsięwzięcia.

„Gdy usłyszałyśmy jak wyglądały ich starania o Zwierzakobusa, to jesteśmy pewne, że trafił w naprawdę dobre ręce! Wspaniała ekipa stawiła się wczoraj do Renault Pielaszyńska po kluczyki do fury. Te spotkania są dla nas zawsze wspaniałą okazją do poznania ludzi, którzy tak jak my, robią wszystko, by nieść pomoc zwierzakom! Schronisko w Gaju wzięło ze sobą nawet lokalną TV RELAX, więc wypatrujcie w najbliższym czasie kolejnego odcinka „Kwadrans dla Psa i Kota”, w którym pojawi się wywiad dotyczący Zwierzkobusa!”