Jak śledzić telefon komórkowy bez wiedzy użytkownika?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Czasem zdarza się, że dwie osoby są praktycznie w jednym miejscu, a jednak nie mogą się znaleźć. Dzwonią do siebie, próbują znaleźć charakterystyczne punkty orientacyjne. Bywa i tak, że mija sporo czasu, zanim ostatecznie się spotkają. Zatem jak namierzyć czyjś telefon? Przeczytaj i dowiedz się więcej na ten temat!

  1. Dlaczego można chcieć namierzyć telefon?

Powodów, dla których można rozważać podobne rozwiązanie jak znajdź telefon po numerze jest – wbrew pozorom – dość sporo. Jednym z najbardziej prozaicznych może być chęć znalezienia danej osoby na przykład w zatłoczonym mieście. Jednak raczej zgodzimy się, że nie jest to główny cel działania aplikacji śledzących.Innymi przyczynami użycia tego typu oprogramowania może być:

 • opieka nad dziećmi,

 • ochrona rodziny,

 • sprawdzenie lojalności pracowników.

Co się tyczy ostatniego punktu – często się zdarza, że pod nieobecność kierownika pracownicy nie wykonują rzetelnie swoich obowiązków. Wyjście z pracy do sklepu czy „na papierosa” może zostać w ten sposób zweryfikowane, a jeśli nie zostało wcześniej zgłoszone, może skutkować wyciągnięciem konsekwencji.

Jeśli zatem zastanawiasz się, jak śledzić telefon komórkowy bez wiedzy użytkownika – czytaj dalej. Przedstawimy w dalszej części tekstu przykłady aplikacji, które mogą stanowić odpowiedź na Twoje pytania i wątpliwości.

  1. Jak namierzyć lokalizację telefonu przy pomocy Localize.Mobi?

Aplikacja Localize.Mobi to kompleksowe rozwiązanie dla użytkowników, których celem jest śledzenie poczynań wybranej osoby. Pozwala ona na zdobycie informacji, które w inny sposób byłyby dużo trudniej dostępne. Jednak z pewnością nie jest to w przypadku każdej aplikacji tego typu reguła, czasem jej instalacja może okazać się dość ryzykowna.

Jeśli zależy Ci na jakości oferowanego rozwiązania, wybierz płatną aplikację. Czas i zasoby, poświęcone na rozwój danej aplikacji muszą kosztować, dlatego im bardziej dopracowana aplikacja, tym mniejsza szansa, że będzie darmowa. Warto mieć to na uwadze podczas wybierania czegokolwiek.

Program Localize.Mobi pozwala nie tylko namierzyć telefon, ale również uzyskać zdecydowanie więcej informacji na temat użycia danego urządzenia. Jednak nie byłoby to możliwe, gdyby nie wsparcie użytkowników. Wszystko to przekłada się na wysoką jakość oraz dostęp do różnych udogodnień, takich jak choćby całodobowa pomoc techniczna.

Kompleksowe rozwiązania to domena naszych czasów. Oczekujemy jasnych wskazówek i natychmiastowych rezultatów. Te wymagania spełnia Localize.Mobi. Jest to aplikacja szpiegowska, która pozwoli Ci między innymi:

 • sprawdzić lokalizację telefonu,

 • ustawić alerty, które pojawią Ci się na ekranie telefonu, jeśli dana osoba opuści określony obszar,

 • analizować SMSy oraz połączenia telefoniczne,

 • śledzić zachowanie i wysyłane wiadomości w mediach społecznościowych,

 • uzyskać dostęp do historii przeglądania oraz blokować wybrane strony.

Jak widzisz, Localize.Mobi pozwala na bardzo wiele, jednak zanim wytoczysz ciężkie działa, zastanów się nad możliwymi konsekwencjami. Teoretycznie wykrycie tego programu jest prawie niemożliwe, jednak raczej nie warto stawiać wszystkiego na szali, jeżeli nie ma co do tego stuprocentowej pewności. Wiele dobrego jest też w stanie zrobić zwykła rozmowa.

  1. Najczęściej zadawane pytania odnośnie Localize.Mobi

Korzystanie z aplikacji szpiegowskiej może budzić sporo wątpliwości, szczególnie w zakresie moralnym. Jednak nie są to jedyne pytania, które mogą pojawiać się w Twojej głowie. Jeśli masz więcej wątpliwości, przeczytaj dalszą część tekstu, w której odpowiemy na najczęściej pojawiające się pytania, dotyczące aplikacji Localize.Mobi.

1. Czy z Localize.Mobi można korzystać na każdym urządzeniu?


VW_Berdychowski_400_150(1)

Aplikacje mają to do siebie, że nie zawsze działają właściwie na każdym urządzeniu. W przypadku Localize.Mobi ten problem nie gra jednak zbyt wielkiej roli, ponieważ współpracuje z systemami Android (na telefonach Huawei, Samsung, LG, Motorola czy Xiaomi) oraz iOS (urządzenia mobilne od Apple).

Problemy mogą się pojawić w przypadku urządzeń, których system operacyjny jest dość leciwy. Chodzi o urządzenia zakupione przed rokiem 2011.

2. Czy można wykryć Localize.Mobi?

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak namierzyć kogoś telefon w prosty sposób, możesz mieć wątpliwości czy użycie takiej aplikacji nie spowoduje, że to Ciebie ktoś wykryje. Producent zapewnia jednak, że aplikacja nie jest wykrywalna przez zwykłego użytkownika.

3. Czy korzystanie z Localize.Mobi jest legalne?

Jak najbardziej. Aplikacja Localize.Mobi powstała z myślą o kontroli rodzicielskiej, dzięki czemu oferowane przez nią funkcje nie powinny budzić sprzeciwu społecznego. W tym zakresie program zyskał uznanie różnych organizacji.

   1. Podsumowanie

Dzięki takim aplikacjom, jak Localize.Mobi, odpowiedź na pytanie jak namierzyć lokalizację telefonu nie powinna stanowić kłopotu. Zastanów się jednak nad sposobem, w jaki masz zamiar jej użyć. Jeżeli chodzi o kontrolę rodzicielską, raczej nie ma wątpliwości. Jeżeli jednak zamierzasz śledzić inne osoby, raczej zastanów się nad wyborem mniej agresywnej metody.