||

VII Gajowy Spacer trwa w najlepsze!

Miło po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 znów spotkać się w Gaju z tymi wspaniałymi ludźmi, którzy otaczają miłością wszystkie czworonożne zwierzaki, jakie znalazły tymczasowy dom w schronisku. To właśnie oni od lat stoją za organizacją Gajowego Spaceru. Ten najnowszy właśnie trwa.

– Wielu z nas się zna, wielu także przyjeżdża tutaj z adopciakami, pieskami, które zostały im przez nas oddane do adopcji – mówi Piotr, wolontariusz z Gaju. – Miło zobaczyć te uśmiechnięte twarze właścicieli oraz same czworonogi, które jak widać mają się dobrze w adopcyjnym domu – dopowiada.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Impreza, która jeszcze trwa, cieszy się w tym roku niebywałą frekwencją. Organizatorzy trochę się o nią obawiali, ale bezpodstawnie. Widać, że wyposzczeni pandemicznymi obostrzeniami przyjaciele Gaju, nie mogli się doczekać tej imprezy. Tym bardziej, że w minionych latach, właśnie z powodu COVID-19, się ona nie odbyła.

W trakcie dzisiejszego dnia nie tylko można zabrać gajowego pieska na spacer, czy też przyjechać ze swoim czworonogiem w to wspaniałe miejsce. Także można skosztować potraw z grilla, porozmawiać z behawiorystą Grzegorzem, oraz spotkać przemiły duet Jacek i Diego, którzy są ambasadorami Schroniska w Gaju. Ta para, którą z pewnością już poznaliście, szykuje się w najbliższym czasie do kolejnej wycieczki motocyklowej.

Cały dochód z dzisiejszej imprezy na świeżym powietrzu trafi na rzecz Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju, która prowadzi schronisko. Im więcej nas się w Gaju pojawi, im więcej fantów zostanie sprzedanych, wylicytowanych przedmiotów czy kupionych losów w loterii fantowej – tym więcej złotówek trafi do Gaju. A w międzyczasie więcej czekających na adopcję psów będzie miało okazję na dłużej opuścić kojce i kto wie, może dzisiejszy dzień okaże się dla nich szczęśliwy i trafią do kochającego domu? Tego im życzę.