|

Tym żyliście w maju. Przegląd najciekawszych artykułów w maju

Miniony miesiąc obfitował w wiele ciekawych i interesujących wydarzeń, które specjalnie dla Was, naszych Czytelników opisywaliśmy na łamach Tygodnia oraz w sieci na stronie tydzien.net.pl.

Zebraliśmy dla Was TOP 5, czyli najbardziej poczytne tematy, w które klikaliście na stronie internetowej. W minionym miesiącu następujące tematy przykuły Waszą największą uwagę.5. Wypadek pod Środą Wielkopolską. Auto uderzyło w drzewo


VW_Berdychowski_400_150(1)

Wypadek pod Środą Wlkp
fot. Pomoc Drogowa Kórnik

Opisywane zdarzenie miało miejsce 23 maja. Dwaj mężczyźni jechali do pracy, ale… nie dojechali. Rozbili się na przydrożnym drzewie. Szczęśliwie dla nich obyło się bez większych obrażeń ciała.

4. Motocyklem wbił się pod samochód. Trafił do szpitala

Zderzenie z motocyklem
fot. M. Czubak

Kolejnym na liście najbardziej poczytnych tematów w maju był kolejny wypadek drogowy. Tym razem doszło do niego na wysokości firmy KT24. Podobnie, jak w przypadku zdarzenia pod Środą Wlkp., tutaj również obyło się bez tragicznych skutków.

3. W tym co mieli uciekali przed ogniem. Pożar strawił im dom

Radzewo - pożar domu
fot. OSP Radzewo

Znów zdarzenie zza miedzy. Przykra sytuacja, w której rodzina straciła dach nad głową rozegrała się w nocy z 1 na 2 maja przy ul. Pomorskiej w Radzewie. Cała rodzina chwyciła to, co miała pod ręką i wybiegła na zewnątrz z płonącego budynku. Z przerażeniem i smutkiem w oczach spoglądali jak ich własny dom, dorobek życia na który wspólnymi siłami pracowali, trawią płomienie.

2. Prędkość, BMW i młodzież za kierownicą. Skończyło się wypadkiem

Wypadek BMW
fot. M. Czubak

Wasze nie małe zainteresowanie wzbudził temat zdarzenia drogowego z trasy na Pinkę. Młody, bo zaledwie 18-letni kierowca z prawem jazdy od 2 miesięcy rozbił się BMW na łuku drogi. Jemu nic się nie stało, ale niegroźnych obrażeń ciała doznała pasażerka auta, która trafiła do szpitala.

1. Wyskoczył z balkonu na 4. piętrze. Zginął na miejscu

Samobójstwo Śrem
fot. M. Czubak

Zestawienie kończymy tragedią z Kórnika. Tam bowiem 11 maja doszło do skutecznej próby samobójczej, w której z balkonu na 4. piętrze wyskoczył starszy mieszkaniec Kórnika. Pomimo wysiłku ratowników medycznych życia mężczyzny nie udało się uratować.

Więcej znajdziesz w czwartkowym e-wydaniu!

Zamów dostęp do cyfrowego wydania już teraz!