Łóżka tapicerowane 180×200 z pojemnikiem – wady i zalety!

Dla dużej sypialni


VW_Berdychowski_400_150(1)

Wybierając łóżko do swojej sypialni, przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę metraż pomieszczenia. Mebel nie powinien zajmować zbyt dużej ilości miejsca, aby nie utrudniać przemieszczania się po pokoju. Łóżka tapicerowane 180×200 z pojemnikiem to bardzo dobre rozwiązanie dla dużych sypialni dwuosobowych. Tak pokaźne wymiary mebla zapewniają ogromny komfort każdemu z użytkowników, a dodatkowy pojemnik na przechowywanie pościeli ułatwia utrzymywanie pokoju w porządku każdego dnia. Warto przy tym pamiętać, że łóżko tapicerowane zawsze zajmuje więcej miejsca, niż mebel z klasyczną ramą. Weź to pod uwagę i w razie potrzeby zdecyduj się na mniejsze wymiary – na przykład 160×200 lub 140×200.

Ponadprzeciętna wygoda i funkcjonalność

Jeśli cenisz sobie wysoki komfort w trakcie snu, łóżka tapicerowane 180×200

z pojemnikiem będą dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Miękkie obicie i zagłówek, a także wysokość mebla umożliwiająca wygodne wstawanie to jego najważniejsze zalety. Dodatkowo tak duże wymiary zapewniają pokaźną przestrzeń do spania, która może okazać się niezwykle ważna dla wszystkich osób, które mają w zwyczaju często zmieniać ułożenie ciała w trakcie nocy. Funkcjonalny pojemnik na pościel doceni z kolei każda osoba, której zależy na tym, aby utrzymać porządek w swojej sypialni. To duży atut także dla tych, którym brakuje miejsca na przechowywanie rzeczy w mieszkaniu. W pojemniku możesz przechowywać nie tylko pościel, kołdrę czy prześcieradło, ale też wiele innych rzeczy, niekoniecznie związanych z wyposażeniem sypialni.

Łóżko jako element dekoracyjny

Łóżka tapicerowane 180×200 z pojemnikiem prezentują się niezwykle dostojnie

i efektownie. Z uwagi na szeroki wybór materiałów w różnych wzorach i kolorach, możesz dostosować wygląd mebla do własnych potrzeb. Łóżka tapicerowane sprawdzają się

w sypialniach urządzonych w różnych stylach, stając się ich najważniejszym elementem dekoracyjnym. Zwłaszcza mebel o tak dużych wymiarach będzie prezentował się imponująco. Wybierz tapicerkę we wzorze i kolorze dopasowanym do aranżacji pomieszczenia, aby podkreślić jego indywidualne piękno. Niezwykle modne są łóżka tapicerowane 180×200 z pojemnikiem w intensywnych, żywych kolorach – na przykład ciemnej czerwieni lub butelkowej zieleni. Możesz zdecydować się także na klasyczne brązy

i szarości. Przy wybieraniu łóżka tapicerowanego pamiętaj o względach praktycznych. Materiały o grubym splocie, w delikatny wzór są najłatwiejsze do utrzymania w czystości. Nie powinno być to jednak dla Ciebie głównym wyznacznikiem, ponieważ o każdą tapicerkę można zadbać w taki sposób, aby cieszyła pięknym wyglądem przez naprawdę długie lata.