Image
  • Home
  • Dolsk
  • Kolejna zbiórka darów pojechała na Ukrainę

Kolejna zbiórka darów pojechała na Ukrainę

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

– W Komendzie Powiatowej Policji w Śremie zakończyliśmy trzeci etap policyjnej zbiórki rzeczy dla potrzebujących pomocy i walczących o wolność Ukrainy. Dzięki współpracy z panem Jakubem Tylmanem z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie, dary z naszej zbiórki trafią na front. Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy z potrzeby serca odpowiedzieli na policyjny apel, a szczególnie strażakom ochotnikom z Dolska – informuje podinsp. Ewa Kasińska z KPP w Śremie.

Zbiórka darów to efekt współpracy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie, która organizowała transport, KPP w Śremie oraz OSP Dolsk.

– Po raz drugi mł. asp. Mateusz Snela, kierownik posterunku policji w Książu Wielkopolskim i jednocześnie główny organizator naszej zbiórki, zebrane rzeczy przekazał panu Jakubowi Tylmanowi, który organizował przewiezienie dużego transportu darów do Lwowa, a stamtąd trafią one na front – dodaje rzecznik i przy okazji pięknie dziękuje wszystkim, którzy z potrzeby serca odpowiedzieli na apel mundurowych i włączyli się w trzeci etap policyjnej zbiórki.

– Tym razem szczególne podziękowania kierujemy do strażaków ochotników z OSP KSRG Dolsk. Dziękujemy za Waszą ogromną hojność i zaangażowanie, które pozwoliło nam przekazać kolejne środki medyczne, higieniczne, koce i żywność dla potrzebujących, walczących o wolność swojego kraju dotkniętego straszną tragedią jaką jest wojna – podkreśla E. Kasińska.

Oprac. DG