| | |

Zawody ciągnikowe po latach wracają do Grzybna!

Znakomite informacje dla miłośników wszelkiej maści ciągników i pojazdów rolniczych. W kolejną niedzielę 22 maja w Grzybnie powróci znana i lubiana impreza, którą trzeba było zwiesić w latach minionych z uwagi na pandemiczne obostrzenia. Traktoriada wraca i oferuje szereg atrakcji.

Start wydarzenia jak zwykle w samo południe na terenie Zespołu Szkół Rolniczych w Grzybnie. Oficjalne rozpoczęcie imprezy nastąpi o godz. 12.30. rozpocznie je przejazd ciągników sprzed szkoły na pobliskie boisko sportowe, gdzie odbędą się główne atrakcje. Tutaj organizatorzy zapewniają m.in. wystawy zabytkowych ciągników, bogatą ofertę gastronomiczną oraz konkursy dla dzieci.

Od 13.30 do 16.00 odbędzie się szereg eventów w tym zawody ciągnikowe dla dorosłych, konkurencje sprawnościowe dla osób przyjeżdżających własnymi ciągnikami, konkurs na najlepiej utrzymany traktor, który ma co najmniej 25 lat oraz konkurencje sponsorów: Kuboty, New Holland czy CASE.

Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 16.

Organizatorzy Traktoriady w tym dniu będą także wspierać naszych walczących o wolność sąsiadów z Ukrainy. Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka żywności, środków opatrunkowych oraz również środków finansowych, które trafią do Ukrainy.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.