||

Łukasz Góra nie zwalnia tempa!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Sympatyczny funkcjonariusz KPP Śrem, Łukasz Góra, w tym sezonie ponownie startuje w serii VTEC CUP Poland, ale nie tylko. Pod koniec kwietnia spróbował się z innymi kierowcami w ramach rywalizacji w Hot Hatch Cup w klasie „Street” do 2 litrów i wygrał. – 29 kwietnia spróbowałem sił w innej serii wyścigów Hot Hatch Cup i udało się stanąć na podium. 1 miejsce z czasem najlepszego okrążenia na torze Poznań 1:58,003 – mówi kierowca.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Łukasz Góra nie zamierza porzucać serii VTEC CUP, przynajmniej nie teraz, ale dzięki sukcesowi w innej klasie oraz wsparciu sponsorów: Autolider, Porno i belgijskiego TeamRspeed jest szansa na wzięcie udział w większej liczbie wyścigów w tym sezonie.

Kolejne zawody w ramach Hot Hatch Cup odbędą się również na Torze Poznań, który nasz kierowca zna jak własna kieszeń.

Hot Hatch Cup w 2022 składa się z 7 rund. Każda runda to odrębne zawody podczas których Zawodnicy rywalizują ze sobą w konwencji time attack, gdzie liczy się suma 3 najlepszych czasów okrążenia toru uzyskanych podczas całego dnia. Punkty zebrane za wyniki w poszczególnych Rundach dają klasyfikację sezonową HHC.

Zawodnicy podczas zawodów HHC podzieleni są na 15-22 samochodowe grupy i jeżdżą po torze w pętli w ramach 15-20 minutowych sesji. Wyprzedzanie jest jak najbardziej dozwolone. Dzięki takiej organizacji w ciągu dnia zawodów wynik 120-180 przejechanych kilometrów po torze nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Hot Hatch Cup oferuje własny profesjonalny pomiar czasu oparty o RFID z prezentacją wyników live w dedykowanej aplikacji na telefon komórkowy.