Image

Liga zakończona, puchary rozdane

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W sobotnie popołudnie w sali MGOSiR Dolsk rozegrano ostatnią, szóstą rundę spotkań zmagań organizowanych przez UKS Kusy Dolsk i miejscowy OSiR. Już przed nią wiadome było, że w końcowej klasyfikacji nic się nie zmieni. Niemniej, jednak UKS Kusy chciał się zrewanżować ekipie Nochowo Team za porażkę, a lider miał ambicje, aby zakończyć zmagania z kompletem zwycięstw i punktów. Cel osiągnęli gospodarze. Siatkarze z Dolska ograli mistrzów 3:0, ale drużynie Dariusza Ciszewicza porażka ta w żaden sposób nie popsuła humorów i nie przeszkodziła w tym, aby hucznie fetować sukces.

Ambitnie podeszli także siatkarze Szerszeni z Kościana, którzy zamykali stawkę. Po pięciu z rzędu porażkach chcieli zakończyć ligę fajnym akcentem i to im się udało. Po pięciosetowym boju pokonali bowiem MKS Jarocin 3:2 i pokazali, że forma zwyżkuje.

Pamiątkowe zdjęcie uczestników tegorocznej edycji Dolskiej Ligi Siatkówki

Na zakończenie Wojciech Dudziński – prezes UKS Kusy, wręczył wszystkim drużynom pamiątkowe puchary i zapewnił, że rozgrywki będą kontynuowane, a kto wie, czy nie w szerszym gronie, bo są kolejne zespoły, które chciałyby dołączyć. To z kolei sprawi, że liga będzie jeszcze ciekawsza.