Rekuperacja w domach

 

JAK WYGLĄDA MONTAŻ REKUPERACJA?

VW_Berdychowski_400_150(1)


Instalacja odzyskiwania obejmuje instalację odzyskiwania i dystrybucji wentylacji w niewidzialnych miejscach w domu. Metody i linie instalacyjne zależą od jego typu: tradycyjne kanały stalowe o dużej średnicy z nowoczesnymi włóknami polietylenowymi, na przykład, na przykład, na przykład w wężu lub suficie ziemi. Najbardziej skompresowaną siecią kanałową jest zwykle usytuowany na strychu drżącej ziemi, z której spada na podłogę dolnego domu. W domu z podłogą kanały nadal muszą być przywiezione na parterze. W domu ze średnią każdy pokój jest wentylowany: okna, przez korytarz, pokój, pralnia, łazienka, do kuchni. Najczęściej nie wentyluje do samochodu i kotła. Niektóre pokoje są starannie przeniesione, nie ma w nim powietrza ani emisji, a powietrze płynie swobodnie przez podklasę przy drzwiach. Wszystkie ruchy powietrza są bardzo delikatne, nie powinno być niezwykłe lub słyszeć lub słyszeć.

Główne elementy odzyskiwania są odzyskiwaniem (jednostka wentylacyjna z odzyskiem ciepła), w której wymiana została odzyskana z powietrza pomieszczeń. Wybór odzysku o dobrej wytrzymałości jest kluczem do skutecznej wentylacji i oszczędzania energii. Jeśli osoba odzyskiwania będzie zbyt słaba, aby uderzyć odpowiedni projekt i musiał uzyskać komfort, powietrze, pokoje pozostaną niekompletne: nie będą odpowiednie i świetnie. Można zamontować w marnotrawie pustkowia, w garażu, kotłowni lub innym działem ekonomicznym. Ważne jest, aby nie sąsiadował z „cichymi” pomieszczeniami, takimi jak sypialnie czy pokoje dziecięce: wentylator regeneracyjny emituje dźwięk. Jednak u najlepszych retrieverów jest to trudne. Podobnie hałas ruchu powietrza w kanałach wentylacyjnych.

ILE KOSZTUJE REKUPERACJA?

Wielkość domu, ilość i rodzaj pomieszczeń w dużej mierze determinuje moc pobieraną przez rekuperator oraz kiedy i jak prowadzona jest instalacja wentylacyjna (kanały/wentylacja). Dlatego przy wyborze konkretnej firmy instalacyjnej należy zwrócić uwagę na doświadczenie i profesjonalizm w zakresie instalacji renowacyjnych.

Więcej o rekuperacji dowiedzieć można się tutaj.

 

”WOJWENT” Wieloch spółka jawna
www.wojwent.com
biuro@wojwent.pl
GSM: 662219907

ul. Leśna 12;

42-165 Lipie k/Częstochowy