Image

Potrzebna jest pomoc dla Oli i jej synka Leona

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Zbiórkę na portalu zrzutka.pl założyli najbliżsi Oli. – Zbieramy pieniądze na pomoc w powrocie Oli do zdrowia i wsparcie dla jej maleńkiego synka Leona. Ola ma dopiero 20 lat, a jej synek 9 miesięcy. Olę w tak młodym wieku wielokrotnie doświadczyło życie… – wspominają.

W lipcu 2021 roku nagle zmarł tata Oli. Miesiąc później, w tragicznym wypadku samochodowym zginął jej narzeczony, tatuś maleńkiego Leona. U Leona zdiagnozowano poważną chorobę układu moczowego i okazało się , że jedna z malutkich nerek nie pracuje.Mimo tych dramatycznych zdarzeń Ola dzielnie stawiła czoła przeciwnościom losu, zajęła się wychowaniem i opieką nad synkiem, jego leczeniem i podjęła naukę w policealnej szkole kosmetycznej. Los bywa jednak przewrotny i za Olę dopisał kolejny tragiczny rozdział w jej życiu. 11 stycznia Ola uległa wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego doznała bardzo ciężkich obrażeń i do dnia dzisiejszego przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii w szpitalu w Kościanie – relacjonuje Karolina Kazubska-Paczyńska


Berdychowski Kwiecien2 2024

Okazuje się, że do tej pory mózg Oli nie podjął normalnej pracy. Przed młodą kobietą długa diagnostyka, leczenie i rehabilitacja. – Potrzebny jest nie tylko czas, ale przede wszystkim środki finansowe, których sami, bez wsparcia dobrych ludzi, nie jesteśmy w stanie zapewnić. Podejmujemy wszystkie możliwe działania, żeby zapewnić jak najlepszą pomoc Oli i opiekę Leonowi. Zrobimy wszystko, żeby ich życie mogło być na powrót normalne i szczęśliwe. Wierzymy, że nie będziemy w tym sami – podkreślą najbliżsi dziewczyny.