Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« Wszystkie Wydarzenia

Spektakl – Zapalniczka

20 kwietnia 19:00 - 21:00

zapalniczka

Scena Teatralna Kinoteatru Słonko oraz Teatr Komedia w Poznaniu (we współpracy z Moim Teatrem) zapraszają na spektakl pod tytułem „Zapalniczka”. Wydarzenie zaplanowano na czwartek, 20 kwietnia o godzinie 19.00.

Czy odjeżdżający trzy minuty za wcześnie PKS do Wąbrzeźna może stać się przyczyną upadku cywilizacji? Nawet jeśli nie – stanowi doskonały pretekst do rozpoczęcia rozmowy przez dwóch nieszczęśników, zmuszonych do czekania na kolejny autobus. Szczególnie, jeśli okażą się dawnymi kolegami, którzy nie widzieli się od ponad dwudziestu lat i mają wiele do nadrobienia. Tyle się przecież u nich pozmieniało! Zrobili kariery, pożenili się, dorobili dzieci, domów i samochodów… Tylko dlaczego wójt trzyma w kieszeni foliówkę pełną monet a Król Sedesów regularnie wyrzuca swój telefon do śmietnika?

– Jeśli intrygują Cię odpowiedzi na te pytania albo chciałbyś poznać trasę, którą pokonuje PKS do Wąbrzeźna (o trzy minuty za wcześnie!), to serdecznie zapraszamy na „Zapalniczkę” – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Bilety w cenie 55 zł dostępne są:

  • w kasie kina Słonko,
  • w Biurze Obsługi Klienta ŚOK,
  • poprzez serwis bilety24.pl.

Szczegóły

Data:
20 kwietnia
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Śremski Ośrodek Kultury

Miejsce wydarzenia

Kinoteatr Słonko