Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« All Wydarzenia

Majówka na Parkowej w Brodnicy

21 maja 15:00 - 22 maja 00:00

Majówkowy czas to dobra okazja, by spotykać się w gronie znajomych, rodziny i przyjaciół. Serdecznie zapraszamy na MAJÓWKĘ NA PARKOWEJ W BRODNICY! 21 maja, niedziela, zaczynamy od g. 15.00, ul. Parkowa.

W programie m.in.: – zabawa taneczna od g. 18.00, którą poprowadzi Dj Ketrab, – od g. 15.00 – dla najmłodszych zamki dmuchańce, kramy z zabawkami i balonami. W strefie gastronomicznej: lody świderki, gofry, popcorn, wata cukrowa, dania z grilla, zapiekanki, frytki, pizza, napoje % i bezalkoholowe. W g. 15.00-18.00 będzie można wziąć udział w warsztatach pierwszej pomocy poprowadzonych przez druhny i druhów OSP Brodnica. Ponadto: możliwość zwiedzenia remizy strażackiej, prezentacja wozu bojowego i sprzętu ratowniczo-gaśniczego. Na stoisku Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Brodnica będzie można zakupić domowe ciasto. Pieniądze z jego sprzedaży młodzi strażacy przeznaczą na m.in. koszarówki, sprzęt na treningi i planszówki. Organizatorem Majówki jest Sołtyska i Rada Sołecka w Brodnicy.

Współorganizatorami wydarzenia są: KGW w Brodnicy „Aktywne Brodniczanki” OSP Brodnica Współpraca: Grochówka Psarskie, Ice Truck z Rogalina (gofry, lody), Foodtruck Mariano Italiano, Urząd Gminy w Brodnicy Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy po informację o wydarzeniu na grupie Facebook!

Majówka na Parkowej w Brodnicy
fot. materiał organizatora

Szczegóły

Początek:
21 maja 15:00
Koniec:
22 maja 00:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Brodnica
ul. Parkowa
Brodnica, wielkopolskie 63-100 Poland

Organizatorzy

KGW “Aktywe Brodniczanki”
OSP Brodnica