Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« Wszystkie Wydarzenia

Kurs samoobrony dla kobiet

27 maja 10:00 14:00

Fundacja „To się uda!” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie organizuje kurs pn. „Bezpieczne kobieTY”.

Kurs dedykowany dla kobiet 16+ odbędzie się w sobotę, 27 maja w godzinach 10.00-14.00. Zajęcia poprowadzą Katarzyna Dacyszyn oraz Mateusz Orczykowski. Udział w kursie jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy w sekretariacie szkoły lub pod nr 61 883 35 28.

Często słyszałaś zapewne, że kobieca intuicja zawsze pozwala nam kobietom podejmować decyzje, które mogą zaważyć na naszym życiu. I tak właśnie jest!

Podczas jednego kursu dowiesz się jak ją wykorzystać jako swoją naturalną broń, której mężczyźni mogą nam tylko pozazdrościć!

Prócz tego dowiesz się:

– Jak wykryć zagrożenie, zanim przerodzi się w sytuację bez wyjścia?

– Jak podejmować decyzje, żeby nie doszło do bezpośredniej walki?

– Jak zarządzać swoim strachem?

Nauczysz się wykorzystywać swoje naturalne zdolności.

Co to jest za kurs?

Kurs “Bezpieczne kobieTY” to kurs prewencyjnej samoobrony dla kobiet, który od razu wyjaśniamy na wstępie zanim zniechęcicie się i nie będziecie chciały czytać dalej, że nie jest to kurs typowej samoobrony, gdzie uczysz się walczyć, bo wiadomo, że nie jesteś w stanie w ciągu kilku godzin nauczyć się walczyć z dwa razy większym i silniejszym od siebie facetem!

Kto poprowadzi szkolenie?

Mateusz Orczykowski – Instruktor bezpieczeństwa osobistego z 20-letnim stażem praktycznym i 12-letnim stażem nauczycielskim. Szkoli służby, wojsko i policję, a także osoby cywilne oraz związane z ochroną osobistą w takich krajach, jak m.in. Meksyk, Ekwador, Kolumbia, USA, Tajlandia, Kosowo, Ukraina czy Polska.

Na podstawie najlepszych praktyk służb specjalnych, z wykorzystaniem technik uważności na zagrożenie i ryzyka oraz swojej wiedzy o taktykach krav maga zbudował autorski program szkoleniowy dla kobiet: BEZPIECZNE KOBIETY.

Jego podejście wyróżnia fokus na naturalne i wrodzone zdolności kobiet, niezależnie od wieku czy narodowości — ich instynkt, zmysły, świadomość, czytanie języka ciała i otoczenia.

Katarzyna Dacyszyn – modelka, projektantka, autorka książki „Kobieta z blizną”, która poruszy temat stalkingu. Z własnego doświadczenia wie, kim jest niechciany adorator i jakie mogą być konsekwencje jego działań. Została oblana kwasem przez mężczyznę, który prześladował ją przez 11 lat.

fot. materiał organizatora

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie

61 883 35 28

Zobacz witrynę: Organizator