Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kórnickie spotkania z Białą Damą 2023

17 czerwca 14:00 18 czerwca 22:00

Kiedy są dni Kórnika?

XXVIII Kórnickie Spotkania z Białą Damą 2023 odbędą się w dniach 17 – 18 czerwca 2023r.

Gwiazdy kórnickich spotkań z Białą Damą

Kórnicki Ośrodek Kultury długo zwlekał z opublikowaniem harmonogramu XXVIII Kórnickich Spotkań z Białą Damą, ale nareszcie poznaliśmy szczegółowy plan soboty i niedzieli. Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem przewodnim: „O kobietach, przez kobiety, dla kobiet”.

Inauguracja zabawy odbędzie się w sobotę 17 czerwca już o godzinie 14:00 blokiem rekreacji smaków i handlu – co kryje się pod tym hasłem? Oczywiście atrakcje dla dzieciaków pod postacią m.in. dmuchańców, a także kąciki pyszności, gdzie będziemy mogli pysznie zjeść. Następnie będziemy mogli podziwiać występy m.in. Skarbnicy Talentów – czyli młodych tancerek i tancerzy z naszej gminy, a także liczne występy bardziej doświadczonych zespołów muzycznych. Punktem kulminacyjnym soboty są dwa koncerty: Blue Cafe – które na pewno zagra wszystkie swoje hity, które kojarzyć będą zarówno młodsi jak i starsi (początek koncertu o godzinie 20:00) oraz C-BOOL jeden z najbardziej znanych polskich DJów i twórców muzyki elektronicznej (początek koncertu o 21:30).

Niedziela rozpocznie się od teatrzyku dla dzieci w wykonaniu Teatru Promyk (godzina 12:00), by następnie przez liczne koncerty dojść do godziny 17:00, gdzie czekać będzie na nas legendarna polska grupa IRA z Arturem Gadowskim na czele.

Co ważne: impreza i koncerty nie jest biletowana. Całość odbędzie się na kórnickim rynku.

Kórnickie spotkania z Białą Damą
fot. materiał organizatora

Szczegóły

Początek:
17 czerwca 14:00
Koniec:
18 czerwca 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizatorzy

Gmina Kórnik
Kórnicki Ośrodek Kultury

Kórnik