Bieg Kolorów Jarosławki 2024 (423)
Szał kolorów w Jarosławkach! Kolejna edycja Biegu Kolorów za nami / fot. CK Książ Wlkp.

Kolorowe szaleństwo w Jarosławkach!

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Blisko 300 biegaczy-amatorów wystartowało w kolejnej edycji akcji Bieg Kolorów w Jarosławkach.


Berdychowski Kwiecien2 2024

CK Książ Wielkopolski z powodzeniem od lat organizuje Bieg Kolorów, wyjątkową imprezę biegową, która rozgrywa się na terenach rekreacyjnych w Jarosławkach.

Nie inaczej było podczas minionego weekendu, podczas którego Mariola Kaźmierczak i spółka znów stanęli na wysokości zadania, a razem z nimi blisko 300 biegaczy stanęło na starcie imprezy.

Bieg Kolorów Jarosławki 2024 (492)
fot. CK Książ Wlkp.

Mieli oni do pokonania trasy w dwóch dystansach: dłuższym wynoszącym 5 km i krótszym o długości 3 km. Bieg w tym przypadku był umowną formą, bo nikt nie sprawdzał, czy uczestnik biegnie, czy spaceruje. Raczej chodziło o to, by wyjść na świeże powietrze i faktycznie zacząć się ruszać. Kulminacją był wydarzenia na mecie.

Tam prócz pamiątkowych medali uczestnictwa w Biegu Kolorów czekała atrakcja na młodszych jak i starszych uczestników — kolorowe szaleństwo z kolorami holi!

Gdy już wszyscy bezpiecznie dotarli do celu, szefowa CK Książ Wlkp. dała sygnał i w górę wystrzeliły zawartości woreczków z kolorami holi. Jarosławki przez tę krótką chwilę zamieniły się w wielobarwną, pełną energii i doskonałej zabawy przystań wypełnioną uśmiechami i radością wymalowaną na twarzy tych starszych oraz młodszych uczestników.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]