Pogon Tomaszewski
Podopiecznych Marcina Tomaszewskiego czeka wyjazd do Gniezna ne mecz z rezerwami Mieszka - fot. M.Fujak
  • Home
  • Brodnica
  • „Orkan” z oldbojami Pelikana, Pogoń z rezerwami Mieszka

„Orkan” z oldbojami Pelikana, Pogoń z rezerwami Mieszka

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Znamy pary I rundy okręgowego Pucharu Polski. Zagrają w niej zespoły rywalizujące poniżej klasy okręgowej. Rywali poznali więc piłkarze KSGB Manieczki, Pogoni Książ, Amicus Mórka/Warta II Śrem, czy Kotwicy II Kórnik.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Oficjalne losowanie odbyło się 3 lipca w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Dla drużyn występujących na boiskach B i A klasy mecze pucharowe będą przetarciem przed inauguracją ligi. Pierwszą rundę zaplanowano na 3-4 sierpnia.

Piłkarzy z Manieczek czeka wyjazd do Niechanowa, gdzie zmierzą się z oldbojami Pelikana. Jeśli awansują w II rundzie zagrają ze zwycięzcą pary Odlew Poznań – Lotnik Poznań.

Z rezerwami Mieszka Gniezno zmierzy się Pogoń Książ. Podopiecznych Marcina Tomaszewskiego czeka wyjazd do dawnej stolicy Polski. Jeśli wygrają automatycznie awansują do III rundy, bowiem w drugiej mają tzw. wolny los.

Rywali na swoich boiskach podejmować będą z kolei Amicus Mórka/Warta II Śrem i Kotwica II Kórnik. Do Dalewa przyjedzie Meblorz II Swarzędz, a do Kórnika Antares Zalasewo. Zwycięzcy obu par trafią na siebie w II rundzie.

Do rozgrywek Pucharu Polski zgłosił się także niezrzeszony zespół Instal Partner Śrem. Team Wojciechowskich o awans powalczy z Lechią II Kostrzyn. W przypadku awansu kolejnym rywalem będzie Avia II Kamionki bądź Koziołek Poznań.

Zostaw komentarz