Błociszewo Auto W Drzewo (2)
Kierowca samochodu opuścił auto o własnych siłach / fot. M. Czubak

Trasa Gaj – Błociszewo. Auto wbiło się w drzewo

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1
+1
1

Samochodem jechał tylko kierowca, mieszkaniec Śremu, który z pojazdu wyszedł o własnych siłach, ale musiał skorzystać z drzwi pasażera.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Zdarzenie drogowe miało miejsce tuż za łukiem drogi na trasie z Gaju do Błociszewa.

Gdy na miejsce dotarli policjanci ze śremskiej drogówki, byli mocno zdziwieni, że kierujący autem opuścił je o własnych siłach i nie odniósł żadnych poważnych obrażeń ciała.

Mężczyzna wprawdzie uskarżał się na dolegliwości bólowe w okolicy żeber, ale odmówił wezwania pomocy medycznej. Nie wykluczył jednak, że po uprzątnięciu auta z drogi uda się na szpitalny oddział ratunkowy, by zostać przebadanym.

Wg ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, mieszkaniec Śremu nie dostosował prędkości do warunków jezdnych, wychodząc z łuku, stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie pojazdem. W tym czasie samochód obrócił się w przeciwnym kierunku ruchu i uderzył bokiem od strony kierowcy w jedno z przydrożnych drzew.

Kierującemu upiekło się podwójnie. Nie dość, że nie doznał obrażeń ciała, które zagrażałyby jego życiu, to jeszcze został łagodnie potraktowany przez mundurowych — skończyło się jedynie na pouczeniu.

Zdarzenie drogowe miało miejsce 17 czerwca około godziny 17.

Zostaw komentarz