Danie Wspolnych Chwil Fot. Nowieczek Solectwo I Stowarzyszenie 7

„Danie Wspólnych Chwil”. Integracja seniorów z Nowieczka

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Inicjatywa godna podziwu. Brawo dla Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Nowieczek.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Rozmowy, wspomnienia i wymiana życiowych doświadczeń

„Danie Wspólnych Chwil” to kolejny projekt realizowany przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Nowieczek. Przedsięwzięcie realizowane jest dzięki współpracy z Fundacją Biedronka, a jego odbiorcami są seniorzy z sołectwa Nowieczek.
W piątek, 24 maja odbyło się pierwsze spotkanie, w którym udział wzięło 22 seniorów. Organizatorzy zadbali o wyjątkowy charakter wydarzenia – była wspólna kolacja z potrawami z ryb, domowe ciasta, kawa, herbata, napoje.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 18.30 i trwało do 22.00. Były rozmowy, wspomnienia, wymiana życiowych doświadczeń. Uśmiech i radość na twarzach uczestników to najlepszy dowód na to, że wydarzenie należy do udanych. Dla organizatorów jest to najpiękniejsze podziękowanie i zarazem potwierdzenie, że tego typu przedsięwzięcia są potrzebne w lokalnym społeczeństwie.
Dziękujemy Fundacji Biedronka za zakwalifikowanie Stowarzyszenia do programu i możliwość organizacji spotkań dla naszych seniorów. Przed nami jeszcze 5 spotkań”– informują organizatorzy na facebookowym profilu Nowieczek – sołectwo i stowarzyszenie.

Policjant z KPP w Śremie ostrzegał przed oszustwami

W spotkaniu uczestniczył również asp. Dawid Wojciechowski z Posterunku Policji w Książu Wlkp., który przeprowadził z seniorami pogadankę na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa w sieci, jak również udziałów w różnego rodzaju pokazach sprzedażowych. Uczestnicy wydarzenia dowiedzieli się, na co zwracać uwagę, jakich danych nie udostępniać oraz jak postępować w sytuacji podejrzenia oszustwa.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]