Avia Kamionki2
Piłkarze Avii mają za sobą serię ośmiu zwycięstw z rzędu - fot. FB Avia Kamionki
  • Home
  • Kórnik
  • Świetna seria Avii Kamionki, która liczy się w grze o IV ligę

Świetna seria Avii Kamionki, która liczy się w grze o IV ligę

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Piłkarze Avii Kamionki mają za sobą serię ośmiu ligowych spotkań z rzędu. Jeśli podtrzymają ją w sobotę w Koninie i pokonają Górnika, to mocno włączą się do walki o IV ligę.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Podopieczni Tomasza Gendery rundę rewanżową zainaugurowali „domową” porażką 0:1 z Meblorzem Swarzędz, a następnie przegrali w Golinie z Polonią 1:2. Można więc powiedzieć, że jesień rozpoczęli od falstartu. Tymczasem od 30 marca i wygranego 2:0 meczu z Polaninem Strzałkowo rozpoczęła się świetna seria Avii, która wygrała kolejnych osiem spotkań z rzędu. Bez punktów z Kamionek wyjeżdżały takie ekipy, jak: Kłos Zaniemyśl (4:2), GKS Dopiewo (6:1), Polonia II Środa (5:3) , czy w ostatnią sobotę Polonus Kazimierz Biskupi (4:0). Z kolei w kompletem punktów zdobytych na wyjazdach Avia wracała dwukrotnie z Poznania (4:2 AP Reiss, 3:0 z Przemysławem) i Słupcy (2:1).

W efekcie po 25 kolejkach ekipa Tomasza Gendery jest w ścisłej czołówce. Wraz z Górnikiem Konin ma na koncie 57 punktów i traci trzy „oczka” do prowadzącego LKS Ślesin, który jednak ma rozegrane o jedno spotkanie więcej.

Arcyważny będzie najbliższy mecz Avii. W sobotę uda się bowiem ona do Konina, gdzie o 17.00 zmierzy z miejscowym Górnikiem. Jeśli podtrzyma zwycięską passę mocno włączy się do walki o IV ligę.  Zostaw komentarz